Sayfa 31/863 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon
Arama sonucu : 6903 madde; 241 - 248 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

Yeni girenlerin tarzı sert, çok kurum var çözmek zor. Kağıdın beklentisini kullanıp vurgun yapmaya gelmemişlerse eğer bu sefer olur birşeyler belki.

2,25$ zirvesi tutuyor görüntüsü var şimdilik. TL bazlıda da 12,50'lerin altında asla kapatmamalı artık.

2.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    6 aylık bilançoya göre ederi 19,5 TL
    110 milyon TL kara göre ederi 23,5 TL
    Akbankin hedef fiyatı 15,1 TL
    Ak yatırım raporuna göre pozisyon taşımış olsaydık 11.6 tan çoktan vermeliydik..
    Birşeyler de yanlış var ve bunu herkes çok net görüyor...
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Uzun zamandır söylediğim 11,50-11,80 bölgesi hacimli aşıldı. 12.55 zirvesi de tarihi rekor hacimle aşıldı gibi duruyor bir kaza olmazsa bugün. Bilançodan beri olması gereken bu normalde. Fiktif hareketlerle hacimsiz yukarı çekip kucağa bırakma yapılıyordu daha önce 11 üzeri hareketlerde.

4. Borsada gelecek ve bilanço okumayı çok iyi bilmelisiniz...
    Serdar bey çok iyi bilir bu hissenin bilançosunu ilk analiz ettiğimde birseylerin çok ters gittiğini bilançonun ve hisse fiyatının uyumsuzluğu yazmistim.
    (O yüzdende normalde 3/5 ay tuttugum hisseleri satmadım çünkü ederine çok yolu var... ) Hatta 12 aylık kar beklentim 58 trilyon dediğimde çok kişi salliyorsun demişti. Sonuç 60..
    üç aylık ve altı ayliklardada aynısını yazmışlardı. 6 aylık 75/80 gelir demiştim beni bile ters köşe yaptı ve 90 geldi...
    Sözün özü bugüne değil geleceğe yatırım yapan firma hisselerini alın... günlük değil en az 2 yilik düşünün..
    Bol kazançlar
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Sn. Bellekimi
    3 gün öncesine kadar forumda yazdiklariniz ortada!
    Akbankin yanına sizide eklemek lazım

6.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Sn. Bellekimi
    3 gün öncesine kadar forumda yazdiklariniz ortada!
    Akbankin yanına sizide eklemek lazım
    Dogrudur elestirdigim.
    yapılan hareketleri.hissenin bunları haketmedigini vs vs...(bugünde yazdım dünde yazmisimdir. Bunda anormal olan nedir )

Her yazimdada hedef fiyatının ederininde 18/20 olması gerektigi hususunu yazdığımida yazarsanız sevinirim...

7.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Bütün ****lik akbankin fiyatı aşağıda tutmasindan kaynaklanıyor
    Neye göre fiyatlandiriyor?
    Dostum ...üst akıl biliyor fiyatı rahat ol....
    Ak yatırım kim ki...

8.  Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku
    Dostum ...üst akıl biliyor fiyatı rahat ol....
    Ak yatırım kim ki...
    Üst akıl ve konsey başkanı sn ulver
    Forum eski kullanıcı adım:"ufukss"

Sayfa 31/863 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •