Sayfa 31/108 İlkİlk ... 2129303132334181 ... SonSon
Arama sonucu : 861 madde; 241 - 248 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

1. Değerli arkadaşlar merhabalar. Ben bi arkadaş tavsiyesi ile halk arzdan bu hisseden almıştım. Açıkçası borsadan anlamayan birisiyim. Öyle hergün kar getiriyordu. Bugün bişeler oldu bana satmadın mı dedi. Hayır dedim fakat bugün biraz forumları okuyunca iyi yaptığımı anladım. Bir cahile anlatır gibi bugün ne olduğunu ve bundan sonra nasıl devam etmem gerektiğini anlatabilir misiniz? TEŞEKKÜRLER

Alıntı Originally Posted by admslk Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar merhabalar. Ben bi arkadaş tavsiyesi ile halk arzdan bu hisseden almıştım. Açıkçası borsadan anlamayan birisiyim. Öyle hergün kar getiriyordu. Bugün bişeler oldu bana satmadın mı dedi. Hayır dedim fakat bugün biraz forumları okuyunca iyi yaptığımı anladım. Bir cahile anlatır gibi bugün ne olduğunu ve bundan sonra nasıl devam etmem gerektiğini anlatabilir misiniz? TEŞEKKÜRLER
    Bizde cahiliz kafanda bır hedef olsun o hedefe gelınce sat...iyi patron yoktur hıc bır zaman Ky dusunen ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,400
    Dakka bir gol bir derler bu bedelsiz haberine göre
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

4.  Alıntı Originally Posted by admslk Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar merhabalar. Ben bi arkadaş tavsiyesi ile halk arzdan bu hisseden almıştım. Açıkçası borsadan anlamayan birisiyim. Öyle hergün kar getiriyordu. Bugün bişeler oldu bana satmadın mı dedi. Hayır dedim fakat bugün biraz forumları okuyunca iyi yaptığımı anladım. Bir cahile anlatır gibi bugün ne olduğunu ve bundan sonra nasıl devam etmem gerektiğini anlatabilir misiniz? TEŞEKKÜRLER
    Kısmetin ne ise ne bir eksik ne bir fazla dır
    kelin başında saç yok ki sana versin
    Mesela ben tabana yakın fiyatı görsem
    On bin lot alırdım demekki kısmetim yokmuş

5.  Alıntı Originally Posted by admslk Yazıyı Oku
    Turex yüklü satış yiyince mtrks ve qua'da kelebek etkisi oldu, qua'da korkan küçük yatırımcıyı silkelediler ve kağıt yoluna devam etti. Senin iyi yaptığını düşündüren şey ise bedelsiz sermaya arttırımı kararı. Genel olarak olumlu algılanan bir haberdir. Ne olduğuna buradan https://www.google.com/amp/s/blog.fi...rimi-nedir/amp bakabilirsin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
    Arzdan sonra tavan bozması ky için müthiş oldu tüm portföyümü bozup 10.100 Qua ortak olduk .şirket sağlam geleceği parlak gerek yurtdışı ve yurtiçi sipariş kap haberleriyle 2021 yılı adından söz ettirecektir bedelsiz haberiyle muazzam oldu bir kontrolmatik olabilir yıl sonu diye düşünüyorum...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ____________V_K____________

7. Ben dün sattım...artık almam,adam sana 29 Tl edecek şirketinin hissesini neden 16.46 ya satsın,hadi %10-20 iskontosu olsun...ama 13 TL artmış,sonra nerede bu spk..şu an alanlar hepsi bankalardaki ky lar..satanlar da dün alan a1,seker vb...bedelsizmiş,yahu bedelsiz zaten şirketin içindeki para,ne değişecek?
    Her neyse benimki hariçten gazel okuma...

8. 27 küsürlerden sattı şeker şimdi sattıklarını tavandan aldı...info yine başrolde...herhalde niyeti 40-50 lere götürmek kağıdı...neyse bu son yazışım olsun,herkese bol kazançlar.

Sayfa 31/108 İlkİlk ... 2129303132334181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •