Sayfa 311/548 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by AUSSIE Yazıyı Oku
    4.70 ken bir hafta evvel o kadar uyardim, burdan mal almayin diye, dikkate alacaginiza dalga gectiniz, varin dalganizi gecin......
    100 bin lot aldim diyenler (dogru oldugunu varsayarsak), zibil gibi mal var 3.59 da, zarariniz buyuk degil mi?
    Lafiniz banaysa 2.92 ortalamam .
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

2. Benden buraya kadar bunların yapacağı ise tukurmek te yetmez
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Önce şu tarihte temmettu de sonra yk de...de babam de lanet olsun ...bu grup kime hayır ettide bize etsin...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4. https://tr.sputniknews.com/turkiye/2...dakika-puruzu/

bu habere çok güvenemedimde çalıştığım bankadan attılar bilgiyi...

5.  Alıntı Originally Posted by sahraneverd Yazıyı Oku
    https://tr.sputniknews.com/turkiye/2...dakika-puruzu/

bu habere çok güvenemedimde çalıştığım bankadan attılar bilgiyi...
    Neymiş bilgi paylaşsaniz...

6. Elbette insan sorguluyor bu kadar aptal kağıtta speküle ile 3 katlar 5 katlar olurken burda temelde sağlam satış haberi gelmiş hisse %50 yapamamış halde can sıkıyor. Neyse herkes kendi kararını verecek tabii bişey diyemeyiz.

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Neymiş bilgi paylaşsaniz...
    Sputniknews’da az önce Doğan medya varlıklarının satışı ile ilgili pürüz olabileceği yönünde bir haber geçti --- DOHOL, HURGZ, DGZTE hisseleri üzerinde baskı yaratabilir

https://tr.sputniknews.com/turkiye/2...dakika-puruzu/

Hürriyet, Posta, Kanal D, CNN Türk gibi Türkiye'nin önemli kanal ve gazetelerinin satışında son dakika pürüzü çıktığı, Doğan Medya Center'da bugün yapılacağı açıklanan 'vedalaşma töreni'nin iptal edildiği ileri sürüldü.

Medyaradar'ın haberine göre, Aydın Doğan'ın Demirören Grubu ile ön protokolü imzalayıp el sıkışmasının ardından bugün devir teslim yapılması bekleniyordu. Ancak Doğan Medya Grubu'ndan gelen haberler işlerin pek de yolunda gitmediğini gösterdi.

Muhalefette 'Geri alır mı' umudu: Aydın Doğan'la temasa geçildi

Habere göre, bu sabah vedalaşma töreni için Doğan TV Center ile Hürriyet Dünyası'nda hazırlık yapıldı. Aydın Doğan ile kızı Arzuhan Yalçındağ'ın gelip çalışanlarla vedalaşması bekleniyordu ancak tören son anda pazartesi gününe ertelendi.

Medya binası içinde yönetimden çalışanlara net bir açıklama yapılmaması da kafalarda soru işareti bıraktı. Çalışanlar arasında ‘satışın iptal edilebileceği' yönünde çıkan söylenti kısa sürede hızla yayıldı.

Aydın Doğan, satış hakkında konuştu: İnsan hüzünleniyor tabii

Aydın Doğan, 1998'de Milliyet gazetesini işadamı Korkmaz Yiğit'e satıp, yaşanan tartışma ve tepkiler üzerine geri almıştı.

Türkiye'deki medyanın tamamına yakının hükümete yakın isimlere geçecek olmasından rahatsızlık duyan muhalif siyasetçilerin de Aydın Doğan'a haber yolladığı iddia edilmişti.

Bazı önemli gazetelerin de dile getirdiği bu iddiaya Aydın Doğan cephesinden ise olumlu bir tepki gelmediği öne sürülmüştü.

Bu haberle taban olmuyorsa tavan olmalı.?
    Şirketten açıklama bekliyoruz..!!

YTD

Sayfa 311/548 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •