Sayfa 313/608 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413 ... SonSon
Arama sonucu : 4859 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. bu sene bundan bedelsiz beklenmiyor. niye aynı şeyleri yapacak 50 üzeri verdikleri almadan gitmez

2.  Alıntı Originally Posted by SaVaRoNa Yazıyı Oku
    çok tşk ederim dostum eline emegine sağlık

3.  Alıntı Originally Posted by SaVaRoNa Yazıyı Oku
    İş = icbc.
    önceki günlerde İcbc malı iş e aktardı.lantern hocam gün gün takası atarak değişikliğe dikkati çekince tekrar ertesi gün virmanı terse almışlardı .

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Şimdi siz bu takaslara bakarak alıcı tarafta birilerinin ağırlıkta olup kağıdın çıkışa başlayabileceğini öngörmeyi düşünüyorsunuz anladığım kadarıyla... değilmi?

5. Sn spk79 çok önemli bir tespit.. peki neden ordan al buradan ver yapıyor. Eskiden Beyazıt’ta bul karayı al parayıcılar vardı. Kağıtları el çabukluguyla kıllo pıllo yaparlardı. Ona benziyor.. şerfsiz bunlar kanımca

6.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Şimdi siz bu takaslara bakarak alıcı tarafta birilerinin ağırlıkta olup kağıdın çıkışa başlayabileceğini öngörmeyi düşünüyorsunuz anladığım kadarıyla... değilmi?
    DEGERLİ DOSTUM ..şirkette belki olumlu haber varsa hareket eder.başka beklentimiz yok.güzel haber olurmu olmazmı bilemiyoruz.takasa gelince .takas güzelleşse .inan gidecegine inanrız.intemada bunu yaşadık.ilk beş kurum yüzde doksanı topladı.14 ..ten 18 e geldi ordan dinlendi topladı 57 ..leri gösterdi.tabi sattı aldı ama hala mala yüklü sahip.ilk beş kurum dağıtmadı .var başkka beklenti .12 nisanda çıkacak akmı karamı görücez .görmesekte .2018 .yılıin intemanın.yılı diye düşünüyorum çimbetondada keşke böyle söylesek.50 ve 55 tl den satılan .malları almadan hatta 48 lerden çok işlem oldu bunları almadan .50 li rakamlar zor .alırsa sattıklarını .55 .leride görür .60 .da yakar...ama orda kalamaz.kalması için orda destek yapması için iyi bilanço şart o yok.tek beklenti sermaye artırımı...takasa gelince ilk beş kurum ocak 15 .itibarıyla.115.000.lot malı.çıkmış sizce bu küçük yatırımcıyamı satıldı yoksa mal kendinde de dağıtıldımı.başka kurumlara kendi adına...söyleyin

7. cevap versem önce şunu söylerim mallar dağıtıldıysa kendi adına başka yerde saklandıysa .burdada yatırımcı azalmalıydı.intema tahtasında üç beş kişiden başka kimse kalmadı.burda .yeni yeni yatırımcı dostlar geldi .48 . ve ya 50 ve ya daha üstü çok kişi mallandı bedelsiz uğruna .olurmu olmazmı bilemreyiz.baskılıyorlar ama bu baskı yıllardır 38 ve 40 larda hareket ederdi endeks nerden nereye geldi karda var az olsada biz hala 50 rakamda hisseyi tutamadık çıkarçıkmaz indi .gerçekten büyük vurgun yaptı bu ********ler.çaktı malı yedirdi..onu almadan hiç biryere oynamaz.şirkette olumlu haber yoksa hayal diyen oluyor 35 lerde gelir .inş vardır güzel bir haberde .hissemiz perişan olmaz.ilk beş kurum 115 000 lotu ne yaptı yedirdimi yoksa sakladımı.sakladıysa yeni yatırımcı çok dost nasıl geldi.bunlar önemli.birde ilk defa .doce .citi de mal oldu onuda kısa yazıcam

8. benim birazda olsa ..icbc...deki 46.000.lot mal..artı.doce..satsada .20.000.lot mal var.citi.oda azda olsa satmış .10.000.lot mal var biliyorum.doğru degilse bildirin .takasta ilk 10 kurum var göremedim.gönül isterdi bu yabancıdaki mallar bunlardaki mallar iki katına çıksın .bizdede heycan artsın.benim hissede güvenim ve ya beklentim sıfır .çünkü italyan bozması.altlarına yatan spekte ortakları beraber.al gülüm ver gülüm .yüzde 10 ve ya 20 senede üç dört kere yetiyor.güvenmiyorum ama .bu takas... icbc.. ve.. doce ...citi ..az da olsa bana heycan veriyor .bu sene bir şyler olucak diyor.kısmet hayırlısı diyelim.

Sayfa 313/608 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •