Sayfa 314/1000 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Günün tek yeşil kapatan hisse fonu ACC bakalım türevden ilave gelecek mi ?
    En fazla kaybettiren YDI oldu.
    bence de olsun üstadım. Uzun vade yatırımcı modunda en uygun gördüğüm 2 fon tcc ve acc. Yükselişlerde tcd'den, düşüşlerde de acc'den yüzümüz gülsün

Dövizi n yükselmesi durumunda faydalanilacak bir fon var mı yoksa direk dolar mi alınır.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by kairos07 Yazıyı Oku
    Dövizi n yükselmesi durumunda faydalanilacak bir fon var mı yoksa direk dolar mi alınır.

Türkiye değilde yabancı ülkelerin eurobondlarına yatırım yapan fonlar alternatif olabilir. T+3 olması, artı stopaj ve al-satın döviz kadar kolay yapılamaması dezavantajları. Eurobondları takip etmeniz lazım birde tabi.

4.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    bence de olsun üstadım. Uzun vade yatırımcı modunda en uygun gördüğüm 2 fon tcc ve acc. Yükselişlerde tcd'den, düşüşlerde de acc'den yüzümüz gülsün
    Fonların dinamik bir yapısı var üstadım şu an için geçerli olanlar ileride olmayabilir. Sizinde buna göre kararlarınızı değiştirmeniz gerekebilir. Bundan bir yıl önce TCD ve ACC'nin geçmiş performanslarına bakarak böyle bir getiri elde edeceklerini kimse tahmin edemezdi herhalde . O yüzden uzun vadeli fon yatırımı konusunda hala şüphelerim mevcut al-yat burada da öyle kolay değil

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Türkiye değilde yabancı ülkelerin eurobondlarına yatırım yapan fonlar alternatif olabilir. T+3 olması, artı stopaj ve al-satın döviz kadar kolay yapılamaması dezavantajları. Eurobondları takip etmeniz lazım birde tabi.
    Teşekkürler ilginiz için.

6. Tzv MK nedir??

7.  Alıntı Originally Posted by ahmetcabuk Yazıyı Oku
    Tzv MK nedir??
    tzv mk 2.51 ben bile bu kadar kötü geleceğini tahmin etmiyordum, iyi ki tzv den kaçıp tzl ye geçmişim

8. Yuh nasıl başarmışlar bunu tahvil faizi düşmüştü bende tzl satıp tzv aldım😊

Sayfa 314/1000 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •