Onemli Gunler Banner
Sayfa 314/606 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon
Arama sonucu : 4844 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. çimbetoncular .karamsarlığa yer yok .18 nisan da akmı karamı .bir şey çıkmasada 2018 de iyi olmasını umuyorum bu namusuzun...her şeyin hayırlısı

2.  Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    cevap versem önce şunu söylerim mallar dağıtıldıysa kendi adına başka yerde saklandıysa .burdada yatırımcı azalmalıydı.intema tahtasında üç beş kişiden başka kimse kalmadı.burda .yeni yeni yatırımcı dostlar geldi .48 . ve ya 50 ve ya daha üstü çok kişi mallandı bedelsiz uğruna .olurmu olmazmı bilemreyiz.baskılıyorlar ama bu baskı yıllardır 38 ve 40 larda hareket ederdi endeks nerden nereye geldi karda var az olsada biz hala 50 rakamda hisseyi tutamadık çıkarçıkmaz indi .gerçekten büyük vurgun yaptı bu ********ler.çaktı malı yedirdi..onu almadan hiç biryere oynamaz.şirkette olumlu haber yoksa hayal diyen oluyor 35 lerde gelir .inş vardır güzel bir haberde .hissemiz perişan olmaz.ilk beş kurum 115 000 lotu ne yaptı yedirdimi yoksa sakladımı.sakladıysa yeni yatırımcı çok dost nasıl geldi.bunlar önemli.birde ilk defa .doce .citi de mal oldu onuda kısa yazıcam
    kanımca kimsenin bir yere gittiği yok..Her kes yerinde kağıtta bir kısım ilgi sebebiyle spekin oyunu bozulmuştur. Eminim 37,5 zor kırar, kırarsa gerisinide yazdık. Fakat endeksin 75-85 lere gelmesi gerekir ki, ihtimal çok düşük.
    Bu adamlarda 7 senedir hissede. Kağıt 75 oldugunda da vermemiş. Zaten O yüzden istediği gibi oynuyor kağıtla.
    sizin yabancı dediğiniz yerli adamlar. Al gülüm ver gülüm.. Ama neden böyle hesaplar yapıyorlar, ******lıklarından mı bilemem.
    Size bir ipucu citi ve deutche aynı. Bunlarda AKyat ile aynı.
    Zaten sizde işyat ve ıcbc yi yamışsınız..
    çomak sokarım ben bunlara..

3. şu aşamada KY nin izlemesi, yok ben kendimi tutamıyorum alacağım diyorsa ve alacaksa destekelrden önce asla almaması tavsiye edilir.
    Aksi halde spekin ekmeğine yağ sürmek istemem.

4.  Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    cevap versem önce şunu söylerim mallar dağıtıldıysa kendi adına başka yerde saklandıysa .burdada yatırımcı azalmalıydı.intema tahtasında üç beş kişiden başka kimse kalmadı.burda .yeni yeni yatırımcı dostlar geldi .48 . ve ya 50 ve ya daha üstü çok kişi mallandı bedelsiz uğruna .olurmu olmazmı bilemreyiz.baskılıyorlar ama bu baskı yıllardır 38 ve 40 larda hareket ederdi endeks nerden nereye geldi karda var az olsada biz hala 50 rakamda hisseyi tutamadık çıkarçıkmaz indi .gerçekten büyük vurgun yaptı bu ********ler.çaktı malı yedirdi..onu almadan hiç biryere oynamaz.şirkette olumlu haber yoksa hayal diyen oluyor 35 lerde gelir .inş vardır güzel bir haberde .hissemiz perişan olmaz.ilk beş kurum 115 000 lotu ne yaptı yedirdimi yoksa sakladımı.sakladıysa yeni yatırımcı çok dost nasıl geldi.bunlar önemli.birde ilk defa .doce .citi de mal oldu onuda kısa yazıcam
    Arkadaşlar yeni düzende borsada küçük yatırımcının para kazanması çok zor artık. kazanabiliriz ama en fazla yüzde 10-20 kadar. neden derseniz, adam hisseyi % 20-30 yükseltiyor ve sen diyorsun ki işte tamam uçuş başlamıştır. Adam hisseyi %30 yükseltti ve kazandı, sonra bir başlıyor açığa satış -%20 yaptırıyor kağıda tabi kendi satmış oluyor. Böyle bir düzen olurmu yaw. Adam hem hisseyi yükseltirken kazanıyor hemde dip yaptırarak kazanıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    şu aşamada KY nin izlemesi, yok ben kendimi tutamıyorum alacağım diyorsa ve alacaksa destekelrden önce asla almaması tavsiye edilir.
    Aksi halde spekin ekmeğine yağ sürmek istemem.
    dostum aynen katılıyorum .yorumlarını grafiklerinide .izliyorum okuyorum.bunlar içinde tşk edeiyorum.bu güzel paylaşımından dolayı.evet dostum bu ...doçe... citide ....kendi .icbc....deki malda onun bu arada açıkta kalan mal var .30 000... 35.000 lot gibi acaba arada yatırımcımı aldı .yoksa başka kurumamı gitti.bu malı kaptırdıysa beklicek alana kadar salıcak ,,18 nisanda olumlu bir şey varsa .korkacak .bir şey yoksa .salıcak korkmaycak.mal kendisindeyse .öncedende .küçük kurumlardan al sat yapıyordu yine öyle yapıcak.bu düşüncem dostum.grafik inceleyemiyorum .bulunduğum ortamdan dolayı kurumdan uzağım.her şeyin hayırlısı.ama umutluyum 2018 için. genel kurul öncesi hareket lucak .haber varsa genel kurul öncesi gelicek.genel kuruldan kolay kolay haber çıkmaz .yanıla bilirim.haberi eylül ekimdede patlata bilir .yada güzel bilançoyla süsler .sonra yollar.her ihtimal var

6.  Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yeni düzende borsada küçük yatırımcının para kazanması çok zor artık. kazanabiliriz ama en fazla yüzde 10-20 kadar. neden derseniz, adam hisseyi % 20-30 yükseltiyor ve sen diyorsun ki işte tamam uçuş başlamıştır. Adam hisseyi %30 yükseltti ve kazandı, sonra bir başlıyor açığa satış -%20 yaptırıyor kağıda tabi kendi satmış oluyor. Böyle bir düzen olurmu yaw. Adam hem hisseyi yükseltirken kazanıyor hemde dip yaptırarak kazanıyor.
    aynen öyle dostum çünkü bizde borsa bitik.spk .görevini yapmaz .maliye üzerine düşeni yapmaz.bunlar halka açık şirketler çok daha rahat incelenir .ne hikmetse.danışıklı dögüş .yatırımcı soyuluyor....

7. pasta koya koya düşürdük emenukenin hissesini..

Sayfa 314/606 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •