Sayfa 315/606 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415 ... SonSon
Arama sonucu : 4842 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by X-man Yazıyı Oku
    Hisse toplu ve az bu tarz hisselerde teknik cok hizli degisebilir...adamlar 5 dk da yuzde oynatiyo.bilanco iyi gelecek beklentisi ile belkide duzeltmeyi buralarda tamamlar...bedelsizlerde bu hafta yine bir hareket olabilir...kartonun onayi bu hafta gelebilir...
    Ben işte o kağıtların hareketlenmelerinde , bizimkinin ele tutuşturması olarak görüyorum. Bence dikkatli olunmalı ..

2.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Kasımda yabancı yatırımcı 5.35 Milyon TL net satım gerçekleştirmiş .Biz şöyle iyi olacak böyle iyi olacak derken yabancıların bu kadar yüklü satışı enteresan . Belki kağıdın mevcut seviyesi, onların hedeflerini tutturmuş olup başka kağıtlarda pozisyon almalarını gerektirmiştir bilemeyiz.
    Teknik açıdan da , CCI 6 gün önce +100 seviyesini aşağı kesti ,yani şu an sat sinyali veriyor. RSI 70 seviyesini yaklaşık 2 hafta önce aşağıya kesmişti ,şu an 62 lerde .Dolayısıyle o da sat sinyali veriyor. MACD , hareketli ortalamasını perşembe günü aşağıya kesmişti, yani o da şu an sat sinyalinde bulunuyor. Stokastik zaten hareketli ortalamasını aşağıya kestiği için o da muhtemel kısa vadeli bir düşüş işaret ediyordu .
    Demişler ya Tekniğe inanma Tekniksiz de kalma
    Satsınlar boşver dostum temele odaklan..yabancılar 2 ay evvel bankalarda deli mal sattı ne oldu şimdi fiyatlar?

3.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    7 000 adet hisseye tekabül eder, sıkıntı yaşatmaz,
    Aynı fikirdeyim sorun olmaz sadece bilgi paylaşayım dedim...

4.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Satsınlar boşver dostum temele odaklan..yabancılar 2 ay evvel bankalarda deli mal sattı ne oldu şimdi fiyatlar?
    Huyum kurusun, uslanmaz temelciyimdir

5.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Ben işte o kağıtların hareketlenmelerinde , bizimkinin ele tutuşturması olarak görüyorum. Bence dikkatli olunmalı ..
    Ele tutuşturma olması biraz zor gibi bende düzeltme bekledim ama yapmadı bedelsiz potansiyeli ve beklentisi oldukça ve kartondan sonra bir şirket daha böyle bir bedelsiz açıklarsa bu tip beklentisi olan şirketler prim yapmaya devam eder

6. Boynuz kulağı geçer derler.. abisinden eksiği yok fazlası var.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Herkese merhaba arkadaşlar borsada sabırlı olan kazanır

8. Hoşgeldiniz sn Artı1

Sayfa 315/606 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •