Sayfa 318/1316 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon
Arama sonucu : 10526 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: Finans ve Muhabbet Mekanı :)

1.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Vobyvade 60dk mum grafiğinde şimdilik güzel bir şekil oluştu ..10dk sonra yeni mum olacak ..ufak bi trade yapabilirim...
    10 dk farkla kazanacağım 1000 point getti ..daha ne diyim yau
    Hayat hoş gerisi boş

2. Gene geldi 148000 oldu ..hakiki bir Day-trade bugün neredeyse bir trend kadar kazanabilirdi.
    Hayat hoş gerisi boş

3. Bu hareketleri yapıyorlar ki herkesin kafası karışsın ..şimdi şort olan tedirgin long olan tedirgin flat olan da ne yapacağını bilmez oldu ..ben şimdi flatım mesela ama gerçekten ne yönde pozisyon alacağımı kestiremiyorum ..eskiden biraz da olsa anlıyabiliyordum şimdi iyice anlamaz oldum.
    Hayat hoş gerisi boş

4. Gece seansı çıktığından beri benim sistemler allak bullak oldu ..dolayısıyla öngörüler de çok zayıfladı.
    Hayat hoş gerisi boş

5. Ara veriyorum kafa dinlendiriyorum tekrar geldiğimde gene olmuyor ..niye böyle oldu anlamadım ..nazara da pek inanmam ..ama bi şey var ne? onu bulamıyorum...ya ben eskiden çok kazanıyordum takip edenler bilir ama bu sene çok acaip oldu ..
    Hayat hoş gerisi boş

6. Şort yapıyorum yükseliyor hadi artık yükseliş trendinde diyorum long yapıyorum bu defa düşüyor ..bir gün kazansam bile ertesi gün misliyle kaybediyorum..hep sarkacın ters tarafındayım ..eskiden de kaybediyordum ama kazanıyordum da ..şimdi paso kayıp..
    Hayat hoş gerisi boş

7. Neyse bugün çok dert yandım ..bi içimi dökim dedim ..beni bilen bilir neyse o ..yalandan yazmam

Bu ters durum da düzelir İNŞALLAH
    Hayat hoş gerisi boş

8. Haa bunları da herkes gelip samimi paylaşmaz ha ,mesela son zamanlarda real time online sadece tek yazımda kayıp var ki onu da hemen ertesi gün kaybettiğimi yazdım ..ben de kazandım diye yazabilirdim ama bu yalandan beyanın ne bana ne kimseye bir faydası yok..bazen okuyorum adamlar öngörülerinde net tersteler ama sanki o yazıları onlar yazmamış gibi kazandım diyorlar ..eskiden çok hayret ederdim ama artık alıştım bu tiplere sadece gülümsüyorum

Real time online yazmayana hiç bir zaman inanmadım -inanmam da.
    Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 318/1316 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •