Sayfa 319/925 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon
Arama sonucu : 7400 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    petrol fiyatları artıyor bu emtialara yansıyacak doğal olarak gübre hisseleri kış uykusundan uyanacak global anlamda....sadece türkiyede kötü değil gübre hisseleri...
    Petrol fiyatları artıyorda ortak şirketin doviz rasyosu nasıl olacak bunlar beceriksiz sövecemde ceza alırım diye buraya yazamıyorum ama dümdüz gidiyorum kendi kendime

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Karaligin en yoğun olduğu an, aydınlığın en yakin olduğu andır. İbnul Arabi...

3.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Petrol fiyatları artıyorda ortak şirketin doviz rasyosu nasıl olacak bunlar beceriksiz sövecemde ceza alırım diye buraya yazamıyorum ama dümdüz gidiyorum kendi kendime

döviz artması risk ortak...bu beceriksizler bu işe çözüm üretemiyorlar bu beyin bu kafa yok....doların artacağını bilseler bile yok malesef....biz niye diyoruz bize kurt yönetici lazım analitik düşünen vizyon sahibi hep çözüm odaklı çalışan....bizdeki koyun gibi bir adam başa koymuşlar var mı var işte...

4. Kim aldı lam benim paramı, kim aldıysa geri versin lan...

5. cengiz holding kozaa grubunu satın alabilir büyük olasılıkla....biz belki mahkemeyi kazanırız bunun karşılığında fosfat fabrikasına ortak oluruz....madenide cengize veririz..bu ülkede cengizin gübre üreteceği kimin aklına gelirdi...bir bakmışsın bizde altın üretiyoruz...

6.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    cengiz holding kozaa grubunu satın alabilir büyük olasılıkla....biz belki mahkemeyi kazanırız bunun karşılığında fosfat fabrikasına ortak oluruz....madenide cengize veririz..bu ülkede cengizin gübre üreteceği kimin aklına gelirdi...bir bakmışsın bizde altın üretiyoruz...
    Ortak koza işi baştan sona skandallarla dolu madem haklıyız mahkeme bukadar nasıl sürer ya kaçyıldır para bile almamışız nasıl olurda bu madeni bunlara beş parasız verirler anlamak mümkün değil

7.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    sayın oscar samimi olup olmadigimj anladinmi peki, ne düşünüyorsun, ben yazdigimda 10 gün önce hisse 4,15 lerde idi.
    Yavv dostum gerçekten şaka gibisin.. geçen ay paylaştığım, bugün alıntıladığım grafiği okumadın sanırım, bence önce yazdıklarımı iyi idrak edip, cevabını ona göre yazarsan komik duruma düşmezsin..

Ben gelmez demedim ki aksine, geçen ay yazmışım bir sonraki ay dibi 80 cent diye... Dip, zirve uzaklıklarını belirtmişim ve gelirse sadece o fiyatlardan yeni alım yapacağımı da belirttim zaten..

Borsanın genelini görmüyorsunuz da sanki bugünkü düşüş sadece gübreye özgü gibi bir durummuş algısı yapıyorsunuz.. Şirket battı kapanıyor havasındasınız.. Fabrikanın dumanı tütüyor mu ben ona bakarım... Bana neyi anlatıyorsun..!?

Ben buradaki filmi 20 yıldır borsada farklı tahtalarda seyretmişim zaten...

Bu arada fırsattan istifade 2.30 cu arkadaş da ortaya çıkmış.. Ona da hoşgeldin diyelim..
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

8.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Yavv dostum gerçekten şaka gibisin.. geçen ay paylaştığım, bugün alıntıladığım grafiği okumadın sanırım, bence önce yazdıklarımı iyi idrak edip, cevabını ona göre yazarsan komik duruma düşmezsin..

Ben gelmez demedim ki aksine, geçen ay yazmışım bir sonraki ay dibi 80 cent diye... Dip, zirve uzaklıklarını belirtmişim ve gelirse sadece o fiyatlardan yeni alım yapacağımı da belirttim zaten..

Borsanın genelini görmüyorsunuz da sanki bugünkü düşüş sadece gübreye özgü gibi bir durummuş algısı yapıyorsunuz.. Şirket battı kapanıyor havasındasınız.. Fabrikanın dumanı tütüyor mu ben ona bakarım... Bana neyi anlatıyorsun..!?

Ben buradaki filmi 20 yıldır borsada farklı tahtalarda seyretmişim zaten...

Bu arada fırsattan istifade 2.30 cu arkadaş da ortaya çıkmış.. Ona da hoşgeldin diyelim..
    saka gibi olan sensin, cunki sen yenisin, hala borsanın durumu ile gübreyi kiyasliyorsin, idrak eksikli olduğu kesin sende, gübreyi bistin hareketine bağlamandan belli. Acemi yeni

Sayfa 319/925 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •