Sayfa 319/1000 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    bloomberg 5.44 gözüküyor şuan
    Farklı yerlerden bakıyorum hepsi doları 5,35-5,36 gösteriyor bloomberg hariç.Euro ise 6,1100 foreks

2. Piyasa açıldığı an rakam vermeye başlar. Bu bir ortalama rakam değil son işlem rakamıdır. Ancak ne olursa olsun çok sığ bir piyasa olduğu için hiç bir anlamı yoktur. Sadece teknik olarak oluşacak gap anlamlı olabilir.
    https://www.bloomberg.com/markets/cu...ca-middle-east

3. Dolar ilk işlemlerde 5.44 ler gördü açılış işlemlerinde ama bu grafiklere yansımayacak en azındam Matrikste öyle olması lazım. 22 de 5.37 küsürlerde.

4.  Alıntı Originally Posted by vaque Yazıyı Oku
    Doları en çok dış ilişkiler etkiliyor.Örnek veriyorum trump olumlu bir şeyler söylese dolar düşer örnekleri var tam tersi olsa uçar örnekleri çok.Ben yerli olarak bir etken olduğunu düşünmüyorum(merkez bankası hariç tutarak.)Bunların dışın da tabi bir de FED faiz kararı var o da etki yapacaktır.
    Yani ekonomimizde bir problem yok, ortalık günlük güneşlik ama yabancılar bizim TL ile oynadıkları için kurlar bu seviyede. He bi de Almanlar'ın bizi kıskandığını söyle de tamam olsun.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

5.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Yani ekonomimizde bir problem yok, ortalık günlük güneşlik ama yabancılar bizim TL ile oynadıkları için kurlar bu seviyede. He bi de Almanlar'ın bizi kıskandığını söyle de tamam olsun.
    Gerçekten yazımdan bunu anladıysan helal olsun :D Tam tersi ekonomik güç sıfır sağlam bir ekonomi olsa 1-2 tweete döviz inip çıkar mı ? neyse siz art niyetlisiniz kavga dövüş veya tartışmak istiyorsunuz...

6. 22.20 itibariyle dolares 5.365 rahat olun arkadaslar,FOREKS
    Yarin zaten dolar tahvilide basliyor.....

y.t.degildir..

7. https://youtu.be/v-MTRjVotiw

Murat Muratoglu 31 marttan sonra balon patlayacak demiş. .

8.  Alıntı Originally Posted by tavan150 Yazıyı Oku
    22.20 itibariyle dolares 5.365 rahat olun arkadaslar,FOREKS
    Yarin zaten dolar tahvilide basliyor.....

y.t.degildir..
    Hiç kimse almaz merak etmeyin bulaşmaz bizim halk boş şeylere.

Sayfa 319/1000 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •