Sayfa 319/462 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon
Arama sonucu : 3690 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. a.q. kağıdı çok çıktın ya.. senin de tahtacın da yöneticilerinin de Alllah bin türlü belasını versin.. inşAllah yaptıklarınızın cezası öbür dünyayaya kalmadan burada çekersiniz..

2. a.q. kağıdı.. bu düşüşü görende imamoğlunu arenanın yönetim kurulu başkanı sanacak..

3. şirketin bir b.k olmadığını biliyorduk yatırımcısının da şirketten hiç bir farkı olmadığını bir kez daha görmüş olduk..

4.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    Elalem gayet de güzel yatırımcı buluyor şirketine. Şu piyasada Paynete hala daha yatırımcı bulamamış olmaları çok enteresan.

https://www.ekonomim.com/finans/habe...-haberi-676934
    Emirhan Bey Üstadım atı alan Üsküdarı geçiyor.Pazardan pay almak için hamle yapmaları gerekmiyor mu?Neden kış uykusundan uyanmak istemiyorlar.Bilmediğimiz bir durum mu var yoksa paynet ile ilgili.Türkiye'deki B2B ,B2B2C alanında faaliyet gösteren İlk fintech olma başarısı yetiyor mu?

5. Bilançoyu hız kesmeden 30 liralarda karşılasak iyiydi.Bilanço artı olumlu haberlerle üst kanallara geçiş hayal ediyordum.Ekimden beri kur sabitlendi yıl sonuna az kaldı.Bu sabit sabit kur bilançoyu olumlu etkiler.Ceo söyleşisinde belirtmişti bunu geçmiş dönemlerde.
    Ama aga lar kafaya koymuş,sürünmeye devam.
    Ytd

6. o ceo nun boynu altında kalsın 2 yıl öncede 60 lira hisse için pahalı değil diyordu

7. Harbiden endeks düşüşü İmamoğlu kararının ardından geldi diye yazmışlar medyada.Hiç haberim yoktu bugün karara bağlanacağı ile ilgili.
    Hadi endeks yükselişinden yararlananlar gene enflasyon karşısında artıdalar da bize ne oluyorda bu kadar düştük.

8. Bilançoları istedikleri gibi düzenlemeleri bunlara yetmemiş olacak ki, halka açık şirketlerin yatırımcılarını koruması ve bilgilendirmesi için, devletin zaruri tuttuğu KAP haberlerini bile kendi çıkarlarına yönelik kullanmaya başladılar. SPK uyuma!!!

YTD.

Sayfa 319/462 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •