Sayfa 32/467 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 249 - 256 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    bilançoyu kayyum eksi yaptı ... Bilir kişi 2016 yılı sonu itibarı ile 115.545.695,25 tl karı var dedi.. şimdik hangisi doğru... Ortada kayyum bilançosu var ,bilirkişi bilançosu var , ttk ya göre bilanço olacak birde spk göre bir kayıt var ... Hangisi geçerli olacak... Ytd
    Sizin beklentiniz nedir? Birçok bilgiye sahipsiniz öngörünüz nedir?

Alıntı Originally Posted by deepimpect Yazıyı Oku
    sizin beklentiniz nedir? Birçok bilgiye sahipsiniz öngörünüz nedir?
    ne zamandan beri benim bilgilerime değer verir oldunuz sayın deepimpect özelinize msj attım
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

ne zamandan beri benim bilgilerime değer verir oldunuz sayın deepimpect özelinize msj attım
    Son düzenleme : Murat DOĞAN; 28-04-2017 saat: 16:06. Sebep: İMLA

Alıntı Originally Posted by DEEPİMPECT Yazıyı Oku
    Sizin beklentiniz nedir? Birçok bilgiye sahipsiniz öngörünüz nedir?
    ben bu ülkede adaletin üstünlüğüne inanıyorum. Spk da adalet ne diyorsa ona uymak zorunda ve öylede olacak ... Burada en büyük sorun şu spk genpower jeneratörün faaliyeti ve defter kayıtlarını genpower jeneratörün iflas erteleme davasından önce durumunu biliyormuydu ? Bilmiyorsa tespit etmesi gerekli değilmiydi . Edemediyse ttk göre edenler hakkında işlem yapmışmıdır. Bir şirket nasıl olurda yıl içinde aktif varlık toplamı 502.000.000 milyon yabancı kaynak toplamıda 356.000.000 milyon geçmiş yıl karları 200.000.000 milyon son durum itibarı ile reeal özkaynagı 147.000.000 milyon olabilir. Genyh ödenmiş sermayesi 10.000.000 milyon ... Sanki müjdat uslu ttk ve spk kanunlarını kendi hazırlamış gibi kurumlar ve yatırımcılarla oyun oynamakta... Bu ülkede adalet varsa cumhuriyet savcıları gereğini yapmalı neye göre mi spk 3 adet başvurusu var ona göre özellikle genyh bilançolarını hazırlayan yeminli kurumlar ceza almalı ve yapısal durumları men edilmeli... Biz yatırımcılara gelince sükunetimizi koruyalım.. Sabırlı olun spk hakem görevi görüyor kabul ediyorum. Bilir kişi raporunu hazırlayanlar uzatma dakikalarını oynattın bakalım ... Bu işin bir mahkemesi var durun bakalım ayın 5 inde neler olacak.. Izleyip görelim.. Ytd...

5. en dandik şirketin bile tahtası kapandığı zaman niye kapandığı neden olduğunu yazarlar bunda onu bile yazmadılar

Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    en dandik şirketin bile tahtası kapandığı zaman niye kapandığı neden olduğunu yazarlar bunda onu bile yazmadılar
    haftalık bülten bir gelsin belki aradığımız cevap orada olabilir. Ytd..

Haftalık bülten geldi Genyh ile ilgili hiç bir haber yok yaptırımda yok ; Bilançoya kadar kapalı kalacak galiba SPK ttk 376 Md göre hazırlanan ve mahkemeye sunulacak olan bilançoyu görecek sonra karar verecek , ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Haftalık bülten geldi Genyh ile ilgili hiç bir haber yok yaptırımda yok ; Bilançoya kadar kapalı kalacak galiba SPK ttk 376 Md göre hazırlanan ve mahkemeye sunulacak olan bilançoyu görecek sonra karar verecek , ytd
    nedenini söylemesi gerekir di borsa nın bu yaptığı doğru değil sorumsuzluk bu ayıp bir şey bizi hiçe saymak bu küçük yatırımcının hiçe sayılması bu ayıp insan nedenini yazar bali bugün bir bildirim gönderirsin nedenini yazabilirsin

Sayfa 32/467 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •