Sayfa 32/393 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 3142 madde; 249 - 256 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

KAP : Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

VOLATİLİTE BAZLI TEDBİR SİSTEMİ (VBTS)

Sermaye Piyasası Kurulunun ilgili kararları uyarınca, Borsamız Pay Piyasasında işlem gören pay senetlerinde, işlemlerin adil ve dürüst bir şekilde gerçekleşmesinin sağlanması ve yatırımcıların aşırı volatilitenin getirdiği risklerden korunmaları amacıyla bir tedbir sistemi geliştirilmiştir.

25/09/2017 tarihinden itibaren uygulanacak tedbir sistemi kapsamında; gerekli koşulların oluşması halinde ilgili pay senedinde 15 gün süreyle birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri, birinci tedbir uygulanan pay senetlerinde volatilitenin devam etmesi durumunda ise 15 gün süreyle ikinci tedbir olan "Brüt Takas" tedbiri uygulanacaktır.
    "Brüt Takas" tedbirinin getirilmesi durumunda, birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri de "Brüt Takas" tedbirinin geçerli olduğu süre zarfında uygulanmaya devam edilecektir.

Tedbir alınmasını gerektiren koşulların oluşması durumunda; tedbir uygulanacak pay senedi ve tedbirin başlangıç tarihi ile tedbir süresi, ilgili tarihte piyasa kapandıktan sonra Borsamız tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurulacaktır.

**ÖNEMLİ

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Şu bist teki en acımasız spekler bile senin eline su dökemez, iyi dileklerimle

3. Katolik Nikahı

Alıntı Originally Posted by karahasan Yazıyı Oku
    Şu bist teki en acımasız spekler bile senin eline su dökemez, iyi dileklerimle
    Beklemekte ne kadar haklı olduğumuzun bir başka göstergesi de yaşanıyor. Yok denecek kadar işlem hacmi ve kağıdı baskılamak satışa zorlamak. Çok aşağı özellikle salmayarak başka kimseninde bulaşmasını engellemek. Tamam kontrol sende ve fark etmez. Nasılsa hiç de acelemiz yok. Beklemeye devam...Katolik nikahı kıydık öyle kolay ayrılmak yok.

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Hadi yazdım efendiler alsın. Helal olsun

5.  Alıntı Originally Posted by adilhan Yazıyı Oku
    Hadi yazdım efendiler alsın. Helal olsun
    şimdilik 150.000 yazdım. hadi aslanım al. yoksa düştükçe ben alacam.

6. Asagida alici var oraya verebilirsin. Suraya yazdim buraya yazdim demekle bu isler olsa. 150bin lotunun olmasi ve satisa yazman asagidan alican anlaminada gelmez. Yaz asagiya bakalim verecekler mi? Geldik zurnanin son deligine yillardir yapilan yatirimlari bekledik kasim basinda arnavutluk santralinin acilmasiyla Ayen 2013 yilindan bu yana yapilmaya baslayan yatirimlari sonlandirmis olacak. Gecmiste yazdiklarimda soyledigim doneme geliyoruz. Benim icin onemli yil ve bilanconun iyilesecegi yil 2018 olacaktir. Bundan sonra uretim ve karlilik donemi olacak insallah. Ama 2017 yilini az hasarla kapatmasi cok onemli yil sonuna kadar kur zarari katlanabilir olmasi cok onemli. asla ytd.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. ayen arnavutlukta ortak 111 mv lık yeni bir santral ihalesi kazanmış. Hayırlı olsun.ytd

8. Arnavutlukta 111 mv 366.6 milyon kwh elektrik üretim kapasiteli 35 yıl süreli kalıvac hes YTD.

Sayfa 32/393 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •