Sayfa 320/932 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Mütevazi olamayan insanların başarı şansı olamaz. "Her şeyi ben biliyorum" diyen biri, aslında hiç bir şey bilmeyendir. Kendi kibir dünyasında yok olmaya mahküm dur. Her şeyi bilen, Şüphesiz ki, Sonsuz güç ve kudret sahibi Rabbimiz dir. Bizler onun ilmini yine Onun izin verdiği kadarını öğrenmekle hayatımızı geçiririz. Sonuç itibariyle hepimiz birer öğrenciyiz...
    Çok doğru,tebrikler.Farkına varmak,idrak etmek çok önemli.Selamlar.

Sürekli açık piyasalarda gün sonu verisi ile üstelik 15 dk. gecikmeli veriyle analiz yapmayı doğru bulmadığımdan bu analiz işinden vazgeçtim. Özür dilerim arkadaşlar kusura bakmayın lütfen.
    𝕯ış𝖆𝖗𝖉𝖆 𝖇𝖎𝖗 𝖞𝖆𝖟 𝖞𝖆ğ𝖒𝖚𝖗𝖚...

Bunu test edebilmek için MS Real Time kullanmam lazım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Bunu test edebilmek için MS Real Time kullanmam lazım.
    Burada zaten yoğun bir emek sarf ediyorsun, üzerine bir de başka analizlere yönelmek çok zaman kaybettirir. Daha önce bunu söyleyecektim, oluşuma engel olmak istemedim.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

5.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Sürekli açık piyasalarda gün sonu verisi ile üstelik 15 dk. gecikmeli veriyle analiz yapmayı doğru bulmadığımdan bu analiz işinden vazgeçtim. Özür dilerim arkadaşlar kusura bakmayın lütfen.
    Estağfurullah Tolga bey, benim için bu konuda sizin düşünceniz geçerlidir. Saygılar...

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Burada zaten yoğun bir emek sarf ediyorsun, üzerine bir de başka analizlere yönelmek çok zaman kaybettirir. Daha önce bunu söyleyecektim, oluşuma engel olmak istemedim.
    Evet abi bir deneyeyim dedim ama olmuyor inanın mantıken ve zamansal olarak bana ek yük getirecekti.

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Estağfurullah Tolga bey, benim için bu konuda sizin düşünceniz geçerlidir. Saygılar...

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Şimdilik böyle devam edelim Canel Bey, anlayışınız için teşekkür ederim.

7.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    ne kusuru hocam...
    asıl kusru biz yaptık sanırım...
    ben kendi adıma özür dilerim...
    selamlar...
    Doğum tarihim 16/07/2024 olarak güncellenmiştir.

Alıntı Originally Posted by @yörük@ Yazıyı Oku
    ne kusuru hocam...
    asıl kusru biz yaptık sanırım...
    ben kendi adıma özür dilerim...
    selamlar...
    Özürlük bir durum yok Sayın @yörük@, Aleyküm Selam.

Sayfa 320/932 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •