Onemli Gunler Banner
Sayfa 322/981 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by XMountaiN Yazıyı Oku
    Bu ulke ortadogu ulkesi. Kuzey avrupa degil. Dinin toplumda onemi buyuk. Chpye akpliler dinsiz diyor. Belki bunu yikmaya calisiyor. Bunu bilemeyiz ana dinin oy getirdigi bir gercek. Bunlar da politikaci. Once oy almaya bakacak adam. Etik mi? Belki degil ama bu isler boyle. Simdi hemen dibimizde cipras cikiyor ben ateistim diyor basbakan oluyor. Keske bizde de boyle olabilse ama IMKANSIZ. Cunku orasi avrupa burasi ortadodu. O yuzden fazla sey etmemek lazim dite dusunuyorum.
    Bakın bunu söylediğiniz iyi oldu.

Ben Avrupa'dayız sanıyordum...

Hani AB falan.

Peki Ortadoğu ülkesiyiz de, İşid'den, Müslüman Kardeşlerden vs ne kadar uzağız...

Ya da Atatürk sayesinde Ortadoğu ülkelerinden biraz farklı olabildiysek bunu laiklik ilkesine borçlu değil miyiz sizce?

AKP oy toplamak için dini siyasete alet ediyor diye çırpınan kesimdeyiz...

CHP nin bu açıdan daha farklı, daha özenli olması gerekmez mi?

Atatürk'ün vasiyeti sadece gençlere miydi?

Kendi partisine değil miydi?

Laiklik ilkesini neden ta 1927 de (dört oktan biri olarak) parti politikası haline getirdi?

Artık "gerek yok mu bu safsatalara, oy kazanmak için her yol mübah mı" diyorsunuz artık?

Eğer öyle ise AKP den farkı nedir CHP nin bir söyleyin bilelim?

2. AHMET HAKAN ın bu yazısını üzerime alınan var mı bu başlık da ?
    Şahsen ben üzerime alınmadım

"İçimizdeki Amerikancılara Trump tan Amerikan tokadı"
    Ne diyordu içimizdeki Amerikancılar?
    Şunları diyorlardı:
    Bu S-400 meselesi tam bir bela / ABD bu işin peşini bırakmaz / Ekonomik olarak bizi perişan eder / Dolar fırlar / ABD ile oyun oynanmaz / S-400 den acilen vazgeçelim / Yoksa ABD bize fena dayak atar...
    Buna karşılık...
    Ne dedi ABD Başkanı Trump:
    S-400 meselesinde Erdoğan haklı / Adam bizden savunma füzeleri almak istedi / Biz satmadık, satmak istemedik / O da gitti kendine başka yerden füze buldu / Parasını verdi, satın aldı / Şimdi biz buna itiraz ediyoruz / Bu haksızlık / Bu hiç adil değil...
    Trump, işte bu sözleriyle...
    İçimizdeki Amerikancılara şöyle okkalı bir Amerikan tokadı çakmış oldu
    E sen kendi ülkenin davasına ve meselesine elin Trump kadar bile hakkaniyetli ve adilane yaklaşmayı beceremezsen...
    İşte böyle yersin yancılığını yaptığın ülkenin başkanından Amerikan tokadını!

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/...okadi-41259313

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Valla satman için sormadım.Sadece 5.71 olmasi ilginç.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tatil gunu al-sat makasindan , disarda denilen 5.63.mus

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

İmar barişı son gun bugun dun ve bugun kamu bankalari açıktı k.çarşı da dunku duşuş sebebi vatandaşın doviz bozdurma kaynaklı
    Yarin piyasa açılisi ile panik satışlar olur saat 10.30 gibi k.çarşı da fiyatlar oluşur

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Dürüstlük bitmeyen sermayedir.

5.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    bu devirde evlat sahibi olmak çok büyük özveri emek sabır güven yüksek ahlak istiyor ya da salıcan nereye giderse çocuk .... ortası yok bu işin.....

bu cinsiyet eşitliği söylemini fikrini bir maske olarak kullanıp gerçekte bi değişik yaşam tarzı yeni bir medeniyet inşaası için kullanmakta olan çok güçlü bir yapı ile karşı karşıyasınız insanoğlu... bu demek değil ki her cinsiyet eşitliği savunucusu bu yapının içinde ... yani maskesiz olarak cinsiyet eşitliği fikri için mücadele edenleri iyi ayırmak lazım ... fakat o maske takanların amacını da iyi anlamalı... küresel ağ sadece internetle sarmaz seni , içinden de dolanır... vatikanın tutumu ne olacak bakalım ... o izi takip etmeli ....
    bu damarı daha çok kullanacak negatif taraf... İslam dünyasında birilier açıklama yapsa i birlik beraberlik yok ki ... bu damar ağırlıklı olarak batı medeniyeti '' kamuflajlı ''başladı , bu konuda papalık bakalım nasıl karşı hamleler yapacak... eeee vatikan bu güce karşı mücadelede çok geç kaldı niye , çok da sesini yükseltse derler ki , arkadaş sen kendi içindeki eşcinsel ilişkilere baksana .... onun için önümüzde yeni bir medeniyet inşası ile karşı karşıyayız... evlat sahiplerinin sorumluluğu büyük...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

6. izmir ile ilgili bi şey sorucaktım , izmirde olan var mı içinizde
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

7. sarı kafanın bizimkiler karşısında konuşmasını tavırlarını 7 kez izledim ( her detayı yakalayabilmek için , ingilizce bilmediğimden değil ) ... çok yakışıksız bulunduğu makama yakışmayacak tarzda konuşmuş.... gerçi amerikan kültüründe kovboyvarilik her zaman vardır...
    us.a. güney eyaletlerinden herhangi bir şehirde bara eğlenmeye gidersin , yandaki taburene şak diye belinde toplu tabanca ile jony oturuverir... komikdir de yani ...

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 322/981 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •