Sayfa 324/486 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1.  Alıntı Originally Posted by Halo Yazıyı Oku
    Kafami yapiyosun dostum anlamadim
    Kafami yaptın ayikmisin kerizmisin anlamadım kim kimi tokatladi acaba

2.  Alıntı Originally Posted by KERİZ Yazıyı Oku
    açıkçılar iyi bir tokat yedi bu gün,bu tokat ayın 15 ini bulur tahminimce ondan sonra tahta dengeye girer.muhtemelen 1.35 leri dener.yinede y.t.d
    Ayikmisin kafamı yapıyorsun kerizmisin yoksa
    Kim kimi tokatladi bugun

3.  Alıntı Originally Posted by Anes55 Yazıyı Oku
    Sayın Arzum Bu sefer de gün sonu pay piyasasında alım satım rakamlarını vermediler yine bir hinlik dönüyor galiba

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fark ettim.ama yarin gün sonumu yapacaklar bilmiyorum.kalan ruchanlar çöp olmayacagina gore birileri alacak.alan adamda salak degildir herhalde.izeyelim görelim bakalim neler yapacak.y.t.d.

4. marti takipe alindi

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Fark ettim.ama yarin gün sonumu yapacaklar bilmiyorum.kalan ruchanlar çöp olmayacagina gore birileri alacak.alan adamda salak degildir herhalde.izeyelim görelim bakalim neler yapacak.y.t.d.
    Adamlar niyeti bozmuş kimseye hisse satmak istemiyor galiba 1 liradan hepsini ben alacağım modundalar Gün Ola Harman Ola epey bir küçük küçük yatırımcı da girdi ama bakalım ne kadar bekletilebilir Sayın Arzu ne dersiniz

6.  Alıntı Originally Posted by Anes55 Yazıyı Oku
    Adamlar niyeti bozmuş kimseye hisse satmak istemiyor galiba 1 liradan hepsini ben alacağım modundalar Gün Ola Harman Ola epey bir küçük küçük yatırımcı da girdi ama bakalım ne kadar bekletilebilir Sayın Arzu ne dersiniz

Aynen sn anes55.
    Postu getirmisim kuyruguna kadar 90 maliyet.1 tl den alacak olanlar düşünsünler.zararda olan arkadaslar tahtadaki algi ve psikolojiye yenilmeyin.zarara mal vermeyi aliskanlik yapmayin.hele borsaya yeni baslayip bilmeyenler biz sonbahara kadar bu hissedeyiz.gunluge gireyim vurgun yapayim dusuncesinde olmayin.daldan dala portföyü eritirsiniz.kac ay oldu bizler bekliyoruz.aldiysaniz bekleyin yatirimci olun.kimse kimseye 3_4 gunde para vermez.ikinci seans izleyecem tahtayi.13 de birincil piyasa kapaniyor.y.t.d

7.  Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Aynen sn anes55.
    Postu getirmisim kuyruguna kadar 90 maliyet.1 tl den alacak olanlar düşünsünler.zararda olan arkadaslar tahtadaki algi ve psikolojiye yenilmeyin.zarara mal vermeyi aliskanlik yapmayin.hele borsaya yeni baslayip bilmeyenler biz sonbahara kadar bu hissedeyiz.gunluge gireyim vurgun yapayim dusuncesinde olmayin.daldan dala portföyü eritirsiniz.kac ay oldu bizler bekliyoruz.aldiysaniz bekleyin yatirimci olun.kimse kimseye 3_4 gunde para vermez.ikinci seans izleyecem tahtayi.13 de birincil piyasa kapaniyor.y.t.d
    Öğleden sonra rüçhan. Muhabbeti bitiyor mu

8. Birincil piyasa 10:30-13:00 saatleri arasinda islem görür.y.t.d.

Sayfa 324/486 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •