Sayfa 325/911 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425825 ... SonSon
Arama sonucu : 7285 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. ISKUR hissesini satan - evine haciz gelmesi gini sıkıntılar sonucu ihtiyaçtan satmıyorsa - neden satıyor gerçekten çok merak ediyorum.

Belkide bu forumdan ve burada yazılanlardan haberi yok.

Forum demişken, kıdemli üyelerin burada paylaştıkları mantıklı ve değerli bilgilerden dolayı kendilerine tekrar teşekkür ederim.

Burada Kimse kimseye yatırım tavsiyesinde bulunmuyor. Sadece düşüncelerini paylaşıyor.
    Kimse de yatırım tavsiyesi yapıldığını düşünmüyor bence...düşünüyorsa da düşünmemeli kendi hatası olur...
    Hepimiz heyecan ve korku yaşıyoruz.
    Bu işin doğasında var...

O yüzden herkes rahat olsun kimse kimseyle ağız dalaşına girmesin.
    Burası dost meclisi.
    Ortak noktamız ISKUR.

Gelelim ISKUR satanlara...
    Merak ediyorum demiştim neden sattıklarını.

Bu acaip yükselişi sorgulamıyor mu hiç satanlar?
    399.000’e satarken hangi salak, hangi nedenle bana bu parayı veriyor diye sorgulamıyor mu?

Zaman, Sn. Fibonacci’nin dediği gibi filmi izleme zamanı...

Sinirleriniz zayıfsa, yine onun dediği gibi fişi çekip başka noktaya odaklanın herşey olup bitene kadar...
    Sinirleriniz güçlüyse, patlamış mısır ve favori içeceğinizle ekran başına geçin...
    Bugüne kadar çekilmiş en güzel filmi izliyorsunuz...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Adamın vardır 5 tane neden bir tane satmasın ki ) KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

3. Seni dinledi üstüne de verdi 405.000,00 tl .

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4. Bence satanın da bir bildiği vardır adam belkide 7-10 bin tl bandından 40 tane aldı haziranda 250 bi tlye kadar çıkıp 100-150 bin bandına indiğini de gördü tekrar çıktığını da. Şimdi 400 bine satıp tüm maliyetini çıkarmış oluyor. Kalan 39 tanesi safi kar nereden bileceksin ki ya da haber daha gelmez diye düşünüyor, satarım gene salar 2 tane alırım diye de düşünüyor olabilir kimse bilemez bu kadar kar yeter alanda kazansın demiş bile olabilir.

Arkadaşlar bunlar çok ciddi rakamlar çoğu Anadolu şehrinde bir ISKUR hisse bedeli ile şehirde en iyi yerde ev alınır. Büyükşehirlerde bile güzel bir ev sahibi olunur. En baştan beri tutmasa bile son 3 ayda bir hisseden 200 bin tl ve üzeri karlar elde edildi normal mantık zaten kar realizasyonu yapmaktır. Ha bu forumu takip edenler Sayın fibonacci gibi yazarları okuyanlar senaryoya inanıp satmıyor olabilir ama herkes inanmak ya da riske girmek zorunda da değil iyi karı alıp çıkılabilir. Şu da var piyasa bugün Suriye'deki şehitlerimizin haberi sorusu ciddi bir düşüş yaşadı kredide malda olanlar nakit oranı için satmak zorunda da kalmış olabilir.

Burada bakılması gereken satan değil alanlar. Tek bir hisseye daha 1,5 yıl önce 10 bin tl eden bir hisseye 400 bin tl veren insan ne düşünüyor neye inanıyor ya da ne duydu bence buna odaklanmalıyız. Yüzde 4 bin yapmış hisseye her gün artarak talep geliyor. Önemli olan bu beklenti. Bu konuda doğru yönlendirme yapan yazarlara tekrar teşekkürler.

YAZDIKLARIM SADECE BENİM DÜŞÜNCEMDİR KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Son düzenleme : mr.derebeyi; 10-02-2020 saat: 19:48. Sebep: yazım hatası

5. Belki bu fiyatın 44 katına bankaya vereceğini biliyordur
    kim bilir ?
    Yt.değildir

6. İhtiyaç yoksa altın yumurtlayacak kazı kesip satmak mantıklı mı? Değil.

Satsınlar ana...daha iyi satmayanlar için.

Bankanın piyasadan toplayıp imha edeceği daha az senet kalır ve böylece, belkide hisseleri daha iyi bir bedelle alıp imha ederler.

Ben banka olsam dolaylı veya dolaysız alırdım satılan her hisseyi...
    İmha etmek için 10-30 kat fiyata almaktansa şimdi 400 bine almak daha mantıklı değil mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Hisse mi..O da ne??
    Hisseyle işim yok.Hissenin benle işi olursa adresim bankada kayıtlı.Bulurlar beni..
    Satanlar mı???
    Bana ne yavvv..
    Paralarını güle güle harcasınlar..
    Alanlar mı???
    Onlarla da ilgilenmiyorum..
    Allah yatırımlarını artırsın inşaallah..
    Eee ne yapacağız???
    Hava serin gibi.Çay demledim..
    Sizde gidin ailenizle çay için..
    KİŞİSEL GÖRÜŞÜMDÜR..
    KENDİ SENARYOMDUR..
    YAZDIKLARIM BENİ BAĞLAR..
    ASLA YTD..YTD..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. afiyet bal seker olsun cayiniz pasa cayidur.Dayiii

Sayfa 325/911 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri