Sayfa 33/118 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon
Arama sonucu : 942 madde; 257 - 264 arası.

Konu: BIMAS - BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Ya bim ya dolar tercihinden ziyade farklı bir sektör kağıdı da seçebilirsiniz.
    Dolar bazlı olarak yıllar içinde değerlenen temettü veren hisseler var. Endeksin düşüş zamanları bunlar alınabilir.
    Ereğli, froto gibi.

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    kesinlikle doğru söylüyorsunuz. Ama artık genç değilim ve heyecan kaldıramam herhalde Onun için ya Bim devam ya da dolar diye düşünüyorum.
    Dünyanın En Zor İşi; Cahil Birine, Kandırıldığını Anlatmaya Çalışmaktır

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    İktidar değişimi olursa BİM bu kadar hızlı büyümeye devam edebilir mi? Ben çok emin değilim. Şu an hükümetle mesafeleri var gibi görünselerde ben öyle olduğunu sanmıyorum.

"mesafe" kelimesi az kalır, artık aynı gemide değiller. en az 5-6 yıldır.
    Dünyanın En Zor İşi; Cahil Birine, Kandırıldığını Anlatmaya Çalışmaktır

Temettü oranını korunduğu sürece aşağıları zor. Ama bu kadar çok ky olduğu yerde yukarı gitmesi de çok zor. Dar alanda kısa paslaşmalardan başka bir şey çıkmaz bu tahtadan.
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

4. SOKM sat, BIMAS al gibi ilerliyor perakende şuan

5.  Alıntı Originally Posted by yoruk Yazıyı Oku
    Temettü oranını korunduğu sürece aşağıları zor. Ama bu kadar çok ky olduğu yerde yukarı gitmesi de çok zor. Dar alanda kısa paslaşmalardan başka bir şey çıkmaz bu tahtadan.
    Ne yazik ki bende öyle düşünüyorum. Volatiliteli bir alım yok. Umarım ilk çeyrek daha iyi fiyatlanır

6. İş verip duruyor 75 ortalama ile. Yabancı yatırımcının geçen hafta en çok aldığı senetti BİM

Haddinden fazla vermeleri hoş olmadı. Bu kadar bu sektör için bu haber trafiğine rağmen çok fazla. Anlam çıkarılmalı mı bilemedim. Şirket özelinde başka haber mi uçtu acaba bazılarına? Yok yaw son parti malımı verir bimle ve bistle vedalaşırım. YTD.
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

8. Savaş riskini almak istemeyip paraya geçmek isteyen ve düşük maliyeti olan birileri veriyordur. Yoksa savaş ve yaptırım zamanı en olumlu etkilenecek senetlerden biri BİM. Yarın-öbürsü gün toparlar diye düşünüyorum.

Sayfa 33/118 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •