Sayfa 330/997 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430830 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: Viop XXXIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    pandemi işi devam ettiği sürece otomobile talep artar en azından azalmaz...insanlar toplu taşımadan kaçmaya çalışıyor bir de yazlık fiyatları ve kiraları artar...otelde kalmak istemez çünkü insanlar...kalan olur elbet ama eskisi gibi olmaz...ne zaman işler eskiye döner o zaman fiyatlamalarda normale döner...

Alıntı Originally Posted by Yatirmci Yazıyı Oku
    salı günü ablam ankara skoda'dan octavia için 340.000 tlye anlaştı. çarşamba günü arabaya 15.000 tl zam gelmiş ve ellerinde araç yok. Satış temsilcisi kimseyi sallamıyor insanlar kuyruk olmuş durumda. Satış temsilcisi imzaları attıktan sonra hazirana kadar 400.000 tl olmasını bekliyoruz demiş. İnanılmaz bir talep patlaması var aklım almıyor gerçekten. Yüksek kur yüksek faiz var ancak talebi bir türlü kısamıyor devlet bu durumda işleri gerçekten çok zor.

Alıntı Originally Posted by Yatirmci Yazıyı Oku
    salı günü ablam ankara skoda'dan octavia için 340.000 tlye anlaştı. çarşamba günü arabaya 15.000 tl zam gelmiş ve ellerinde araç yok. Satış temsilcisi kimseyi sallamıyor insanlar kuyruk olmuş durumda. Satış temsilcisi imzaları attıktan sonra hazirana kadar 400.000 tl olmasını bekliyoruz demiş. İnanılmaz bir talep patlaması var aklım almıyor gerçekten. Yüksek kur yüksek faiz var ancak talebi bir türlü kısamıyor devlet bu durumda işleri gerçekten çok zor.
    şu anda talep patlaması yok 2019 ekimi ile 2020 eylülü arası talep patlaması vardı. yurtdışında üretim çok sınırlı bid eçip muhabbeti girdi. yabancı oto bulamayan fiat egeaya reno clio ve megana saldırıyor. o yüzden yabancı oto yok satıyor gözükürken yerli üretimde talep patlaması var gözüküyor. ha bu arada çip muhabeti yüzünden yakında yerlilerde üretimi kısabilir ara verebilir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    İmar felan özel koşullar vardır.
    Yoksa yazlığa 3-5 kat fiyat çeken enayi zor bulunur.
    Geçen sene mart ayında 2.650 bin satılan ev 1 milyon dolara tekrar satıldı,bina 30 yıllık.

4.  Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    1.75=>4
    Dostum yine abartıyorsun.
    Şehir efsanesi bunlar...
    Değil efsane falan..
    sıfır geniş bina..göztepe bağdat caddesi..deniz tarafında..

bence siz forumdan çıkın biraz daha sorun soruşturun etrafta

hep aynı örmneği veriyorum gömeçte geçen sene ağustosta 220.000 e pazarlığını yaptığımız evi 2 ay önce 550 ye sattı sahibi yazlık helede bahçeli müstakil evler çıldırdı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    şu anda talep patlaması yok 2019 ekimi ile 2020 eylülü arası talep patlaması vardı. yurtdışında üretim çok sınırlı bid eçip muhabbeti girdi. yabancı oto bulamayan fiat egeaya reno clio ve megana saldırıyor. o yüzden yabancı oto yok satıyor gözükürken yerli üretimde talep patlaması var gözüküyor. ha bu arada çip muhabeti yüzünden yakında yerlilerde üretimi kısabilir ara verebilir
    yurtdışı borsaların çip krizi yüzünden düzeltmeye gireceğini tahmin ediyorum. çip krizini burada birkaç kez yazdım ama pek rağbet görmedi.

bekleyelim görelim, ancak orta vadede çözülebilecek bir sorun.

7.  Alıntı Originally Posted by nihavent Yazıyı Oku
    Geçen sene mart ayında 2.650 bin satılan ev 1 milyon dolara tekrar satıldı,bina 30 yıllık.
    Evi ben sattım,çeşme dalyanda arsayı da ben sattım,şimdi kendime ev bakıyorum,fiyatlar manyak uçmuş,kendimi fakir hissediyorum.
    Kiralarda patlamış,çeşmede 20 bin tl den başlıyor aylık .

8. Bu fiyatlar hammadde fiyatlarının aşırı yükselmesi ile oluşan balon fiyatlar,Parayı koydum bankaya %19 net alıyorum.
    Tahminim seneye aynı evler 400-500 bin dolara düşecek.

Sayfa 330/997 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430830 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •