Sayfa 331/938 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431831 ... SonSon
Arama sonucu : 7503 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by Fasarya34 Yazıyı Oku
    Diğer kağıtlara nazaran bizim kağıttaki vurgun sınırlı arkadaşlar 3,5 1.25 lere düşenler var bizde 1lerde maliyet çok büyük kayıp olduğu yok ve ayrıca patronun bedelliden 89 maliyetle 55 milyon lot var düşünün onun zararını döviz olarak ve tl faiz olarak güven olmadığı için kimse bedelliye katılmadı herkes katılsaydı vurgun olurdu şu an yüklü mal elinde ve allayıp pullayıp pazarlamak zorunda
    Peki neden cıkan borsada bır aydır ısrarla tutuyorlar kağıdı?

2. Bunların yaptığına akıl sor ermez arkadaş.

3. Aynı senaryo, Gözde 5.80 iken, aynı oyunlar oynandı, şok halka açılacak, kümaş satılacak filanca şirket satılacak, satılacak, satılacak... uyardım gözdedekileri, bakın tektu da da benzer oyun oynanadı dikkatli olun dedim. Hitit isimli zepeveng ten bir fırça yedim, bu tektu mu diye, kısa zamanda nerdeyse 2 liraya kadar verdiler, şimdi 2.50. Hitit zepevengi piyasada yok kaç aydır.

4. İmkb 30 a alsalar bu kağıt gitmez uyuz eşşek

5.  Alıntı Originally Posted by gundayad Yazıyı Oku
    Aynı senaryo, Gözde 5.80 iken, aynı oyunlar oynandı, şok halka açılacak, kümaş satılacak filanca şirket satılacak, satılacak, satılacak... uyardım gözdedekileri, bakın tektu da da benzer oyun oynanadı dikkatli olun dedim. Hitit isimli zepeveng ten bir fırça yedim, bu tektu mu diye, kısa zamanda nerdeyse 2 liraya kadar verdiler, şimdi 2.50. Hitit zepevengi piyasada yok kaç aydır.
    sn gundayad günaydın

Gözde şok halka arzı kümaş satışı beklentisi ile 1,8 li fiyatlardan sizin bahsettiğiniz 5,8 - 6 lı fiyatlara geldi
    önce beklentininin olumsuzluğu (halka arzın ilk anda başarısızlığı) orada patronun ayak oyunları, ardından beklenti gerçekleşti bitti ile geri geldi..

o dönem aranızda geçen konuşmaları bilmiyorum umarım yıllar sonra bu yazımıda bana fırça attı olarak yorumlamazsınız.

Tektu ya gelecek olursak bu özsermaye bu arsalar alaçatıdaki otel ve 65 villa varoldukça benim hep bir umudum olacak.
    (Züğürt tesellisi benimki bana bakmayın)

açıklama yapıldığı ilk anda da söyledim o villaları tanesi 1,5 milyon € 'ya satamaz diye;

ancak o villalar bahsi geçen rakamın yarısına bile satılsa yani yuvarlayalım 1 milyon dolara satılsa 65 milyon dolar eder. an itibarı ile tektu piyasa değeri 37 milyon dolar

alaçatı arsa iken 2005 yılında 3 liralarda 2007 de 4-5 liralarda işlem görmüş (alaçatı otel yok- 65 villa yok)

ha hisseye yansımadıktan sonra yemişim villasını yemişim otelini diyebilirsiniz haklısınız.

bir gün patronun istemeye istemeye aldığı bedellideki lotları vermek için bile olsa!! çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Ha ömür yeter biz görürüz görmeyiz Allah bilir

Enseyi fazlada karartmamak lazım

6. Öz kaynak 880 borcunda az olduğunu düşünüyorum diğer firmalara göre burda patronun hareketi önemli bedellid n gelen 55 milyonun yönü

7. Cümleten herkese bol kazançlar sattıklarımı tekrar aldım hayırlı olur inşallah.

8.  Alıntı Originally Posted by Eredka Yazıyı Oku
    Cümleten herkese bol kazançlar sattıklarımı tekrar aldım hayırlı olur inşallah.
    hoşgeldiniz hayırlı olsun

Sayfa 331/938 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •