Sayfa 332/355 İlkİlk ... 232282322330331332333334342 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

Sn Bay Tomi yanlış tespit yapmışım cezası bittiğinde daha iyi olur düşünmüştüm.cezası bittikten sonra düzeltme derinleşti Naten paraşütsüz düşüş yaşamaya devam ediyor bakalım bu düşüş nerede sonlanacak ?

2. bugün yapılan al.sat toplam 382 300 adet işlem olmuş
    alış, 198.bin
    satış 179.8 bin

net fark 18 bin alım tarafında kapanış yaptı,

naten ceza aldığı günden beri 40 gün oldu olumlu bir haber.düşmedi , patron neden 50 bin aldı o da mechul ... Naten de ihale alma.süreci boş geçiyor, tek teselli iyi bir bilanço bekliyor olmamızdır. inşaallah yaniltmaz...
    sormazlar mı 210 kadar hisseni.sürdün satış ta yapmadın gerisin geri dibin dibine düşürdün? derdin neydi vesselam

3. Defter değerinin 2.2 diğer enerji şirketleri hemde sermayeleri ve hisse lot sayilarida yüksek lotlar defter değerleri 30 40 15 80 kat değerinde hiç biri biri bunun kadar düşmedi, işleri güçleri 1000 lot esen 1000 lot magen aldik deyip kap göndermek, bir çatı kurma haberi bile yok yazıklar olsun , ben 50 000 lot aldığına inanmıyorum sol cepten sağ cepe , Sayın Anadolu Alp bunların derdi ne bence halka arzda sattığı 4 000 000 lotu istiyor piyasadan ben bu kanıya kesin vardım 1 850 000 lot kadar toplayabildi , bank of devreye sokularak al sat yaptırılarak düşürülüyor, yukarıdan yüksek maliyetlenme istemedikleri için düşürüyorlar, yoksa 200 ustu bom boştu ama islerine gelmedi oralardan toplamak , yatırım tavsiyesi deildir
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Sinir harbi yaşanıyor teknik analiz düzeltmenin ne kadar süreceğini zamanını bilemez 1 ayı geçti lafın gelişi 10 ayda sürebilir gibi. Soğukkanlı olmak lazım bir hisse 1 ay boyunca devamlı düşüş yaşamaz kırmızı yakmaz dönecektir ve döndüğü yer umarım dip seviyeler olacak bir daha o seviyelere düşüş yaşamayacaktır diye umut ediyorum.Çok bedelsiz yazılıyor twitterda o zaman şöyle final olsun Naten de 4 haneleri yaşarsak bedelsiz sermaye artırımı da 4 haneli rakamlarda olsun yazdıklarım hayaldir.

Tepki vermeden düşüş yaşayamaya devam ediyor şaka gibi şirket mi battı.100 civarlarına düşür iyice rahatlarsın tam komedi cuma gününden beri bir hafta olacak paraşütsüz düşüşe devam ediyor.

Umarım bu seviyeler dip olurda bir daha görmeyiz fakat daha tehlike geçmedi.Diğer hisselere göre çok düşüş yaşadı.

7. Secim ortamı belirsiz lik yarattı dikkatli olmakta fayda var , çok sığ agresif hareketler oluyor , seçim sonrası Enerji Piyasası nasıl belirlenecek ? yatırım tavsiyesi deildir...
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Sonunda tepki yükselişi oldu bu tepki yükselişi Naten tekrardan yükselen trendine götürebilir borsa bozulmazsa.

Sayfa 332/355 İlkİlk ... 232282322330331332333334342 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •