Sayfa 333/914 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433833 ... SonSon
Arama sonucu : 7307 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Dilerim gruptaki ky olarak herkesin gönlünce olur

2. En başta şunu soyliyeyim bende kurucu yok b var . Ama ayni gemideyiz diye buradan konuşuyoruz.

Herkes susuyor cunku artik konusulacak bişey kalmadi. En ince ayrintisina kadar didik didik edildi.

Bugunun haberlerine bakiyorum onceden devrolacakmi diye konuluyordu. Simdi ise nasil devrolacak konuşuluyor. Son bir aydir bi iş bankasi hamle yapiyor bi devlet.

Fibonacci abimizin bi lafi vardi haber kademelerde gizlidir diye. Gerçekten çok etkileyici bir lafmış. geçen ay bu cumleyi kullandi bugun gerçekleşiyor. Artik sureci pencereden izler gibi izleyecez.

Umarim b sahibi olarak elime guzrl bi araba alacak kadar bişey geçer.

Yatirim tavsiyesi degildir.

3. arkadaşlar, iş bankası konusunda bu kadar sona yaklaşılmışken, satıcı yok tamam da, alıcı niye yok. kafa karıştırıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by sussurluklu Yazıyı Oku
    arkadaşlar, iş bankası konusunda bu kadar sona yaklaşılmışken, satıcı yok tamam da, alıcı niye yok. kafa karıştırıyor.
    milletin kafası karışık,herkesin dilinde işbank hisseleri,kimisi olumlu,kimisi olumsuz konuşuyor.

5.  Alıntı Originally Posted by sussurluklu Yazıyı Oku
    arkadaşlar, iş bankası konusunda bu kadar sona yaklaşılmışken, satıcı yok tamam da, alıcı niye yok. kafa karıştırıyor.
    İlk hareket te 50 binlerde de aynı yorumlar yapıldı
    Meclis ve sonrası asıl hareket baslar hakkını almayı kafaya koymuş bir hukumet var

6. Vasiyeti Yerine Getirme Görevlisi Nasıl Denetlenir?
    Böyle önemli ve büyük sorumluluk taşıyan bir görevle görevlendirilenin denetimi sulh hakimi tarafından yapılacaktır. Denetim re’sen olabileceği gibi şikayet halinde de olabilir. Şikayeti yapanın kim olduğu önemsizdir.

Eğer görevlendirilen kişinin yetersiz olduğu, görevini kötüye kullandığı veya ağır ihmali tespit edilirse, görevine sulh hakimi son verir.

Görüleceği üzere vasiyeti yerine getirme görevlisinin keyfi davranışları, hem mirasbırakanın vasiyeti ile koyduğu kurallarla hem de sulh hakimi denetimi ile engellenmiştir. Bununla birlikte görevlinin ilgililere karşı sorumluluğu bir vekil gibidir.

7. Evet artık haberlerin ve yazılanların çoğu İş Bankası olacak..
    Geçmiş didik didik edilecek..
    Kolay değil..
    MASAYA DEVLET BABA GELİYOR..
    AK PARTİ GRUP BAŞKAN VEKİLİ
    BÜLENT TURAN
    https://mobile.twitter.com/turanbule...Ctwgr%5Eauthor

KİŞİSEL GÖRÜŞÜMDÜR..
    KENDİ SENARYOMDUR..
    YAZDIKLARIM BENİ BAĞLAR..
    ASLA YTD..YTD..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Evet artık haberlerin ve yazılanların çoğu İş Bankası olacak..
    Geçmiş didik didik edilecek..
    Kolay değil..
    MASAYA DEVLET BABA GELİYOR..
    AK PARTİ GRUP BAŞKAN VEKİLİ
    BÜLENT TURAN
    https://mobile.twitter.com/turanbule...Ctwgr%5Eauthor

KİŞİSEL GÖRÜŞÜMDÜR..
    KENDİ SENARYOMDUR..
    YAZDIKLARIM BENİ BAĞLAR..
    ASLA YTD..YTD..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Abim gunaydin sabah sabah yine yuzumuzu guldurdun .adamimiz konuşmuş.

Chp li Özelin konusmasini dinledim. Anladim chpden karşi hamle gelemeyecek. Adamin butun konuşmasi kendi ayagina sıkmaydı. Makbule hanim cankaya kosku...meselelerine girdi. Yahu makbule hanimin chpye gecinemiyorum yardim edin diye mektubu vardi zannedersem. Sanki vasiyet mektubuna uymuşlar bide savunuyolar.

Siyasete girmek niyetim degil ama bu meseleyle hisselerimizin baglantisi var diye dedim.

Sayfa 333/914 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433833 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •