Sayfa 333/548 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by treder1 Yazıyı Oku
    daha önce dgzte milliyetti, milliyet şimdi demirörende
    ben düz mantık düşünüyorum milliyet egerki dgzt nin iştiraki iken satılmış ise dgzt nin kasasına tl girer ve bundan halka açık hisse sahipleri de faydalanmıştır. Buradaki farklı bir durum dediğiniz gibi olsa bile yani isim hakkını satıp malını arazisini satmaz ise sen ben halka açık hisse sahiplerinin hissesi satılan tarafta mı yoksa satılmayan tarafta mı kalacak biz nereye ortak olacağız. Satış olmadan malın tamamına elimizdeki hissesi oranında ortak isek AD dgzt yi parçalayıp satarsa kendisine bıraktığı kısmı önce ederi karşılığı satın alması gerekir çünkü dgzt nin 100% ü kendinin degil %1 benim %2 senin...... gibi
    Yatırım tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    ben düz mantık düşünüyorum milliyet egerki dgzt nin iştiraki iken satılmış ise dgzt nin kasasına tl girer ve bundan halka açık hisse sahipleri de faydalanmıştır. Buradaki farklı bir durum dediğiniz gibi olsa bile yani isim hakkını satıp malını arazisini satmaz ise sen ben halka açık hisse sahiplerinin hissesi satılan tarafta mı yoksa satılmayan tarafta mı kalacak biz nereye ortak olacağız. Satış olmadan malın tamamına elimizdeki hissesi oranında ortak isek AD dgzt yi parçalayıp satarsa kendisine bıraktığı kısmı önce ederi karşılığı satın alması gerekir çünkü dgzt nin 100% ü kendinin degil %1 benim %2 senin...... gibi
    postayı 100 milyon usd satsa para dgztenin kasasına girer

3. Milliyet 2011 de 48 milyon dolara satılmış ...marka ve isim hakları...tabi burada önemli olan paketin içinde neler olacak ...satışa konu olacak varlıklar önemli...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Sabah ola hayr ola.Allah çarşınıza pazar versin.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

5.  Alıntı Originally Posted by treder1 Yazıyı Oku
    postayı 100 milyon usd satsa para dgztenin kasasına girer
    tamam doğru ama o zaman dgzt yi satmış olmuyor milliyette oldugu gibi iştirak satıyor satıştan dgzt nin kasasına tl giriyor bizler yine dgzt hissedarı olarak kalıyoruz.işin başlangıçtaki satış konusu dgzt nin satışı mı fanatik ve postanın satışımı

6.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    tamam doğru ama o zaman dgzt yi satmış olmuyor milliyette oldugu gibi iştirak satıyor satıştan dgzt nin kasasına tl giriyor bizler yine dgzt hissedarı olarak kalıyoruz.işin başlangıçtaki satış konusu dgzt nin satışı mı fanatik ve postanın satışımı
    Medyadan cikiyorum dediğine gore komple satış vardır...ancak varlıkları satip satmayacagi önemli bence...daha geçen hürriyetin elinde bulunan araziyi dgzte aldirdilar...madem satacaksn varlıklarını hürriyet çatısı altında da satabilirsin ne diye dgzte bünyesine alıyorsunuz...farklı hesaplar var....çözmesi zor...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Sözcü, bu akşam 22:21 de geçen haber

Son dakika haberi… Doğan Medya Grubu satışında imzalar atıldı!
    Türkiye gündemine bomba gibi düşen Doğan Medya'nın satışında resmi imzalar atıldı ve Doğan Medya artık Demirören Grubu'na geçmiş oldu. Ünlü iş adamı Aydın Doğan'ın ve ailesinin sahibi olduğu, Türkiye'nin en büyük medya grubu olan Doğan Medya Grubu, Erdoğan Demirören'in yönetiminde olan Demirören Medya Grubu'na resmi olarak satıldı.

Devir işleminin gerçekleştirildiği, Doğan Holding’in Üsküdar Altunizade’deki yönetim binasında akşam saatlerinde her iki şirketin yetkilileri hazır bulundu. İmzaların atıldığı toplantıya Doğan Medya Grubu adına Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan ile Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ ve avukatları katılırken, Demirören Holding adınaysa Yıldırım Demirören, Meltem Demirören ve avukatları katıldı.
    İLGİLİ HABERAydın Doğan'dan veda mesajı!
    Aydın Doğan'dan veda mesajı!
    BÜTÜN MEDYA ŞİRKETLERİ SATILDI
    Atılan imzalarla birlikte Doğan Medya Grubu şirketlerinden Posta, Fanatik, DHA, Doğan TV, Kanal D, CNN Türk, Hürriyet, YAYSAT ve D Smart artık Demirören Medya Grubu’na geçmiş oldu. Doğan Grubu bu satış kaşılığında Demirören Holding’den, yaklaşık 890 milyon dolar ödeme alacak.

AYDIN DOĞAN VEDA EDİYOR

Edinilen bilgilere göre, Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan ile birlikte Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ yarın saat 10.30’da Trump Towers’ta bulunan Posta Gazetesi ve Doğan Burda Dergi Grubu’na, ardından da saat 11.30’da Hürriyet Dünyası ve Doğan TV’ye gelerek çalışanlarla veda edecek.

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem...tildi-2333029/

8. Muhtemelen saat 9.45 e kadar haber gelmez ise tahta işleme kapatılır

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 333/548 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •