Sayfa 336/746 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    İyi ki 12.20 de satmışım, hunharca satıyor. Çok güzel dalga geçiyor spek çok şey bildiğini sanan yatırımcılarla, taş taş geçiyor herkesle, yine de senden kazanmayı başardım spek

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sayın efeksk ben bu tahtaları yıllarca izliyorum . 8 liradan satıp 7 liraya düştüğünü gören bir arkadaşım da böyle söyledi tekrar almadı şuan çok pişmn . Bu sebeple buntahtada al sat yapmak pek para kazandırmaz yarın 13 lerin üzerine bile atabilir . Spek dalga geçmişyor asıl spek sıkıştı bunu görmek lazım endekse satış gelsin diye bekledi gelince bastı aşağı olay bu ...

2.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    iyi ki 12.20 de satmışım, hunharca satıyor. çok güzel dalga geçiyor spek çok şey bildiğini sanan yatırımcılarla, taş taş geçiyor herkesle, yine de senden kazanmayı başardım spek

vky-l29 cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi
    13 olunca üzülme.1,92 den sattığım 20000 bin lotu çooook arıyorum
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

3. Eveet..artık 12 üstü başka bahara..mallar gömüldü..K.Y..a..taşı bakalım aylarca..game över.. yazık..

4.  Alıntı Originally Posted by Feragat Yazıyı Oku
    Sayın efeksk ben bu tahtaları yıllarca izliyorum . 8 liradan satıp 7 liraya düştüğünü gören bir arkadaşım da böyle söyledi tekrar almadı şuan çok pişmn . Bu sebeple buntahtada al sat yapmak pek para kazandırmaz yarın 13 lerin üzerine bile atabilir . Spek dalga geçmişyor asıl spek sıkıştı bunu görmek lazım endekse satış gelsin diye bekledi gelince bastı aşağı olay bu ...
    sayın feragat 11 maliyetli malımı 12.20 den sattım sonra 12.01 olunca alacaktım herhalde destekten yükseliş onayı aldı diye ama tuzakmış iyi ki almamışım sonra desteği de kırdı 11.80 kapattı. Tahtacı kendisi satıyorsa ben niye durayım ki. 13 tl olacak elbet ama önceden endekse ters hareket eden koza endeks kağıdı olmuş, ezberi değişmiş. Borsada her kağıt eşit oranda pişman etme ve mutlu etme kapasitesine sahiptir. Nasip kısmet meselesi.

5.  Alıntı Originally Posted by Feragat Yazıyı Oku
    olay şu ipek tavan tavan giderken bu çöp topluyordu arkasından şimdi ipek yetr stop dedi bu da çöp toplamayı bırakmak zozrunda kaldı ama ne hikmetse düşen gene bu hınzır oldu sanırım oyun degişikligine bir hazırlık yapacaklar hayırlısı
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6. Devre kesmesi elinde olanlar için şans oldu yoksa 11.6 civarı bir kapanış gelecekti..
    İpeke'de beklediğim gibi bir çıkış olmuş, burada daha güçlü bekliyordum bugün ama beklediğim gibi değildi.
    Bu kağıtların ortak özelliği var; Hareketler ve trendler çok hızlı oluşur..Yani mal verildiği anda hızlıca 30-40 kademe düşer ve trendin bittiğinin resmidir, tam tersi hızlı yukarı çıkışlarda trendin başlangıcı..
    12,7 dün görülen zirve olarak trend bitti yeni trend nereden başlayacak tabi bilmiyoruz ama ilk güçlü mal nerden düşerse orası başlangıç noktası olacaktır...Yeni trend başlar 15'de olur bunlar böyle ilginç kağıtlardır ama şu da unutulmasın bunlar borsanın fahişeleridir yani öyle çok düştü alayım dedikçe akıl almaz noktalara da getirirler...İpeke mesela geçen ay 5,80'di..
    Uzun vade düşünenler bu yazıdan muhaftır

7.  Alıntı Originally Posted by himone Yazıyı Oku
    Fk sağlam kağıtlarda çok şeydir. Uzun vadede kendini illa ki gösterecektir. İpeke bir kaç gün sağlam çıkışlar yapınca insalar ipeke artık gitmez kozaa gider diye kozaaya geçtiler. Son 1, 2 haftadır küçük yatırımcılar deli gibi satış yapıyor. Büyükler topluyor. Son zamanlardaki atağın nedeni bu işte. İpeke kozaanın 2 katına da çıkabilir ama uzun vadede (en az 1 yıl) dengelenecektir. Önemli olan şey yeni maden sahaları açılsın (malkara vs.). Yoksa rezervler azalıyor bu da faaliyet karında düşüşlere neden olacaktır.
    malkara da ne var
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    olay şu ipek tavan tavan giderken bu çöp topluyordu arkasından şimdi ipek yetr stop dedi bu da çöp toplamayı bırakmak zozrunda kaldı ama ne hikmetse düşen gene bu hınzır oldu sanırım oyun degişikligine bir hazırlık yapacaklar hayırlısı
    Kozaa önder gider İpek'e daha sonra yetişir sonra ikisi şelale olurdu acımadan geldikleri en dip noktalara gelirdi 3-4 ay sonra yine prim yapar yine şelale diye giderdi ... geçen yıl mahkemeden sonra kozaayı 7.9 lardan 5.99 lara kadar bastılar ekran görüntüsü bile almıştım ... sonra 8-9 diye giderken İpek'e 7 lirayı geçemiyordu ... ipeke elinde olan isyan ediyordu ... şimdi durum bu aynı tezgah kozaa ya ... olay aslında şu 30-40-50 lira olacağına inanmak ama 12 den almış birisi 7.4 lara düştüğü zamanda sermayesinin büyük kısmını kaybedebileceğini bilmeli .. hedefe odaklanmalı. Stop olduğu yeride not alıp o yerin üstüne tekrar atar ise öyle alırım diye şartlamalı ..hergün %3-5 gitse zaten 100 günde 3-4 katlar hisse ..

Sayfa 336/746 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •