Sayfa 339/913 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439839 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 2,705 - 2,712 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Aylarıdır sürdürdüğü baskıya devam ediyor, bilanço gayet güzelken neden böyle yapar deyyuz.
    Ben 6,50 leri zorlamasını beklerken hisse ekside yahu, bu borsa bitmiş yahu.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Kara kışı atlatan kutpo yazı görecektir.
    Baharsız yaz mı olur ortak.
    Hem sen varsan, gider bu hisse.

3. Yeteri kadar malı kaptırdı eleman. Daha fazla malı kaptırmamak için hisseye ölü taklidi yaptırıyor..Seve seve hak ettiği yere gelecek. ytd

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Baharsız yaz mı olur ortak.
    Hem sen varsan, gider bu hisse.
    Çine konulan engelden sonra iyi olacaktır kutpo. Zaten mevsimsel çok iyi karlar yazdığı 3 çeyrek var önümüzde.

Gayfemi aldım çekildim köşeme.

5. 6,30 dan sonra başlarsa hikaye başlar diye söyler grafik
    ytd deli saçmasıdır

6. İşte yazdığımız hareketler devrede. Bu kağıdın düşmesini gerektirecek hiçbir sebep yok. Beklenti 32m üstü kar değildi ki neden düşüyor? Bıkmadı usanmadı adamlar.

ytd değildir.

7. Arkadaşlar hisse çok sığ. Bu yüzden hissenin kontrolünü elinde tutan grup istediğini yapabiliyor. Ne zaman götürmeyi kafalarına koyarlar ise kimseyi tınlamazlar alıp götürürler.. ytd

8.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Çine konulan engelden sonra iyi olacaktır kutpo. Zaten mevsimsel çok iyi karlar yazdığı 3 çeyrek var önümüzde.

Gayfemi aldım çekildim köşeme.
    Aynen, bu damping 2018 de ciroyu da, kar rakamını da artıracaktır. Şirket bunu gümrük bakanlığından talep etmesine rağmen ve müspet sonuçlanmasına rağmen bir açıklama bile yapma gereği duymadı.
    Hisse şimdilik ızdıraplı işlemlerle zaman geçiriyor, bol hacimli ve primli günler de görmek dileğiyle.

Sayfa 339/913 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •