Sayfa 339/746 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 2,705 - 2,712 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. İpeke kozaayı geçti ve şelale oluşmadı
    Kozaa üzerinden baskı ile ipeke girmiş grupları çıkarmak istiyorlar. Spek ya sert aşağı yapacak yine dökülmeleri için yada pes edip yukarı sürecek arayı tekrar açmak için .. aşağı sürerse mal kaptırır mıyım diye düşünüyordur .. endekse satış gelirse bunu kullanabilir . 2 yönlü sert haraketlere gebe de olsa ana yön yukarı inşaallah. Amacı İpek'e dizginlemek

2.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    malkara da ne var
    mollakara olacaktı sankı agrıdakı

4. Garanti aldığında kağıtların yüjseldiğini pek görmedim. Şayet yükselirse şaşırırım doğrusu

5.  Alıntı Originally Posted by Fisto Yazıyı Oku
    Garanti aldığında kağıtların yüjseldiğini pek görmedim. Şayet yükselirse şaşırırım doğrusu
    Katılıyorum,garanti genelde ters indikatör gibi çalışıyor,saatlikte zaten desteği kıracak gibi görünüyor.

6. İpeke 45 kuruş fark attı ...kozaaya baskı bu yüzden . İpeke deki oyunculara sattırmaya çalışıyor . Belli hedefleri büyük . Bakalım ne olacak .dikkat etmek gerek yinede

Bu kadar sahipsiz kağıt olmaz..
    Resmen halkın eline birakmislar kağıdı...
    Yeşil GYO nün bile daha çok sahipleneni var..

8.  Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Bu kadar sahipsiz kağıt olmaz..
    Resmen halkın eline birakmislar kağıdı...
    Yeşil GYO nün bile daha çok sahipleneni var..
    Sn Boschish

Şöyle bakın olaya İpek'e sahiplenmek isten gruplar çıktı eğer kalıcı olacaklar ise bu tahtayı daha yukarı atacaklar . Kozaaya da gelecekler ama şöyle bakalım tahtalar eskisi kadar sahipsiz değil piyasa alıyor .

Spek nasıl panik yaptı ipeke 12.8 lere gidince gördünüz mü. Kozaayı eksilere çekti şimdi ... eğer endekse sağlam satış gelmez ise spek sıkıştı kaldı ...

Sayfa 339/746 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •