Sayfa 339/1001 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439839 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,705 - 2,712 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Davutoğlu'ndan 'devrimciyim' iddiası: "Maocu olmamak şartıyla"

Davutoğlu katıldığı programda "devrimci" olduğunu iddia etti.

https://www.cumhuriyet.com.tr/video/...rtiyla-1747851

Simdi merak ederim, acaba bu biji Ahmet, sosyal demokratlardan oy almak icin mi bunlari soyluyor ?

Oyleyse, Allah akil fikir versin, bu kadar saflik olmaz.
    Bu adamın geleceği parlak, her zaman her şey olabiliyor. Şu covid de bu kadar hızlı evrim geçirse de rahatlasak.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Bugün çarşamba, perşembe ve cuma günü hastaneye götürdüğüm akrabamın cuma akşamı covid tanısı ile hastaneye yatırıldığı öğrendim.
    Hemen acile gittim, şehir hastanesine gitmemiz söylendi. Şehir hastanesi acile gittim.Klasik ateş, öksürük var mı sorusu, yok dediğimde aldığım yanıt "pazartesi gelin"
    Öyle deme onlar bizim kahramanlarımız. Sen kendini karantinaya al . Umarım sorun çıkmaz.

3.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Öyle deme onlar bizim kahramanlarımız. Sen kendini karantinaya al . Umarım sorun çıkmaz.
    Lafa geldimi hemen hastaneye gelin test yapılıyor vs vs.
    Benim haftaya cuma kolonoskopi randevum var ve diyete girmem gerek diyorum. "ama belirti olmadan test yapmıyoruz"
    Asıl beni üzen akrabamın (bacanak)ve ailesinin bunu benden saklaması. Benim üç gün boyunca hastaneye götürdüğüm bilen birisinin saat 22 de haber vermesi ile öğrenmem.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Lafa geldimi hemen hastaneye gelin test yapılıyor vs vs.
    Benim haftaya cuma kolonoskopi randevum var ve diyete girmem gerek diyorum. "ama belirti olmadan test yapmıyoruz"
    Asıl beni üzen akrabamın (bacanak)ve ailesinin bunu benden saklaması. Benim üç gün boyunca hastaneye götürdüğüm bilen birisinin saat 22 de haber vermesi ile öğrenmem.
    Nasıl haber vermezler yav. Kusura bakmayın ama sövülecek insanlarmış.

Geçen gün ben de hastanede kavga ettim, sevgili kahramanlarımızdan biriyle . Doktor bey , virüsle ilgili hiçbir tehlikenin kalmadığını beyan etti , ben itiraz edince de tıp istisası aldığını söyledi. ( virüsle alakalı değil aslında bölüm, neyse ). Baltayı taşa vurduğunu geç anladı ama iş işten geçti.

5.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Nasıl haber vermezler yav. Kusura bakmayın ama sövülecek insanlarmış.

Geçen gün ben de hastanede kavga ettim, sevgili kahramanlarımızdan biriyle . Doktor bey , virüsle ilgili hiçbir tehlikenin kalmadığını beyan etti , ben itiraz edince de tıp istisası aldığını söyledi. ( virüsle alakalı değil aslında bölüm, neyse ). Baltayı taşa vurduğunu geç anladı ama iş işten geçti.
    Evet haklısınız selamı kesmek gerek.Duyduk aradık "enişte geçmiş olsun neden yatırdılar diye soruyoruz verdiği yanıt" şekerim yüksekmiş ondan"hala saklıyor.
    Ben genelde sakinim, eşim bayağı sinirlendi tepki verdi.
    Daha ilginç olan 16 gün önce kendi yaşadığım şehirde bana covid testi yapılmış olması. Boğaz ve burundan süprüntü ve kan alınmıştı. (Tüik'in belirlediği evlerden bir kişiden örnek alınıyormuş)
    Ve ben sonucu bakmadım bile pozitif olsa ekipler kapıya dayanır hastanede karantinaya alırlardı diye.

Bugün çarşamba, perşembe ve cuma günü hastaneye götürdüğüm akrabamın cuma akşamı covid tanısı ile hastaneye yatırıldığı öğrendim.
    Hemen acile gittim, şehir hastanesine gitmemiz söylendi. Şehir hastanesi acile gittim.Klasik ateş, öksürük var mı sorusu, yok dediğimde aldığım yanıt "pazartesi gelin"
    Pazartesi gittiğinizde virüslü biriyle temas durumunuzu anlattığınızda size de test yapacaklardır , yapmak zorundalar aksi halde durumu il/ilce sağlık müdürlüğüne yada 184’e Bilgi verin 184 mutlaka ilgilenecektir .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Pazartesi gittiğinizde virüslü biriyle temas durumunuzu anlattığınızda size de test yapacaklardır , yapmak zorundalar aksi halde durumu il/ilce sağlık müdürlüğüne yada 184’e Bilgi verin 184 mutlaka ilgilenecektir .
    3 saat önce gittim. Pazartesi gelin dediler. Ayrıntılı anlattığım halde. Bakanlık talimatıymış. Belirti olmadan test yapılmıyormuş. Covid tanısı konulan kişide de ateş yoktu. Poliklinik girişinde ateş bakıldı hergün. Ve giriş yapan herkese.

8. ...Bu ölçüde hiçbir yerde değil ama bu ülkede zaten her şey çok krizde.

Her şey çok çabuk kırılacak bir yapı gösteriyor.

Hep irili ufaklı krizlerden geçiyoruz.

Dahası,Türkiye'nin kendisi bir kriz ülkesi. Krizde olmayan bir şey var mı?

Eğitimimiz krizde, adaletimiz krizde, ekonomimiz hep krizde, demokrasimiz hep krizde, gerisini siz çoğaltın.

Bunun yanı sıra savaştığımız tek salgın elbette COVID değil, cehalet salgını var, umarsızlık salgını var, kayıtsızlık salgını var, zulüm ve şiddet salgını var.

https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/...ulkesi-1747964

Sayfa 339/1001 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •