Sayfa 344/540 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1. Patron hergün alacak diye bir durum yok ki.Bence yanlış kanıya varıyorsunuz.
    Hisseyi zaten piyasa fiyatlıyor, patronun fiyatladığı kağıtları çok rahat görebilirsiniz ( brüt takslarda bulunan kağıtların bir kısmı, 200 TL den 18, tl ye düşen hisseleri incelemenizi öneriririm.)

Yatırım yapılacak hisselerin temettü, bölünme ve karlılık durumlarına bakılır ve uzun vade ( bazıları kısa vade bazıları günlük ) yatırımımı yaparım ben.
    Karlılık ve büyüme fiyatı yükseltir. Dün aldım , bugun zengin olacam konusuna girerseniz, borsa burası öyle kolay para yok.

Ben zarardayım sahsen amaöle yandım bittim durumu yok.Zaten lazım olmayan parayı yatırdım. Ailemin rızkından veya sağlık harcamamdan kesmedim.Kredide çekmedim.

Yabancıya takılırsanız yanlıs olur.Yabancı her fiyattan alır.Sadece ucuz diye almaz,bazen pahalı alır daha pahalıya satar.

Yatımrım yaptığınız kağıda neden küfür ediyorsunuz...

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

2. Dun dedikki yabancı satıyor... Birleri çikti küfür etti... Neymiş yabancı alıyormus.. Bir baktikki alan patron muş..simdi bu arkadaşın ettiği küfürler kendine girmiş olmadı mı... Sorarım sizlere... Acaba patronun açıklamasindan sonra hiç yüzü kızardımi?

3. 6+8 izlenme

birileri yazar , birileri okur ...

patron yani aile bir cepten bir cep e transfer yapar ....

ancak , iki üç gündür ara ara bakıyorum ...

uluse hikaye beyler ....

damn it yani

yazı yazmaya değmez ...

okumaya da ...

4. 8.52 ye 10 bin lot koyan arkadaş o duvar yıkılır altında kalırsın sonra dikkat et

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. tepki yok hayret

6. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/683130

10.05.2018 - 10.05.2018 tarihleri arasında ULUSOY ELEKTRİK İMALAT TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. payları ile ilgili olarak 8,42 - 8,66 TL fiyat aralığından 20.000 adet alış işlemi ve 0 adet satış işlemi Tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte ULUSOY ELEKTRİK İMALAT TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız 10.05.2018 tarihi itibariyle %36,18 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.

Patronlar almaya devam ediyor.
    YTD.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

7. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/683158

Şirketimize ait esas sözleşme açıklama ekinde paydaşlarımızın bilgilerine sunulmaktadır.

YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/683158

Şirketimize ait esas sözleşme açıklama ekinde paydaşlarımızın bilgilerine sunulmaktadır.

YTD.
    Tavan çektirir mi bu?

Sayfa 344/540 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •