Sayfa 344/632 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon
Arama sonucu : 5051 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Arkadaslar 60 üstü kapatabilirsek A izniyle önümüz açık diye hissediyorum
    Hayırlısı olsun

Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Azizim bizde hep böyleydi, biz orta asya'dayken ok, kompozit yay üretiyorduk, oku falanca reisin bahçesindeki ağaçlardan yayın derisi ipi boynuzu diğer reisin hayvanlarından temin ediyorduk

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

3. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Teşekkürler sayın Zdx Lunar Soul

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sevinmiş Selçuk bey haklı olarak. Aselsandan bedavadan hallice aldıklarını ihracat rakamları ile satıyor güzel güzel. ASELSAN yatırımcı ilişkilerine sorduğumda adamalr ürünü ihraç ediyor sizler ihraç fiyatınamı satıyorsunuz dediğimde hayır yanıtını aldım bu hafta. Birilerine göre Selçuk Bayraktar büyük adam ama bana göre son zamanlarda Aselsandan havelsandan roketsandan ucuza alıp de devletin ayarladığı müşterilere pahalı pahalı bunları ihraç eden bir aracıya dönüştü.
    Biz ASELSAN yatırımcıları avucumuzu yalarken Selçuk bey ihracat rekorları kırıyor devlet kurumlarının sonsuz desteği ile.. Baykarı her an heryerde gören devlet inşallah biz cefakar ystıırmcılarıda bir gün olur hatırlar

7. Sayın 1. Yavuzhan her girdiğimde hisseye kazandım demedin mi? Nasıl avcunu yaladın? Bak çıkın şu moddan yoksa son 400 e nefesiniz yetmeyecek böyle devam ederseniz.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Dostum kazandım evet kazanıyorum onada evet ama ASELSAN gibi bir dev için bu kazandığım yeterli mi kesinlikle hayır. Benim ve yatırım yaptığım şirketim ASELSAN ın hakettiği kazancı baykar gibi özel şirketler törpülüyor kırpıyor. Selçuk bayraktar cüzdanlarımızdan ellerini çekmeli diyorum bende 😂
    Sesimi duyurana kadar her platformda tekrar ediyorum resmi gayri resmi ama eminim birilerinin kulaklarına gştmeye başlamıştır . Eğer ulaşmamışsa artık araştırmacı önyargılı haber dosyası peşinde koşmaya hevesli birileri deşeleyecek bu konuyu yakında gibi gibi )

Sayfa 344/632 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •