Sayfa 345/668 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445 ... SonSon
Arama sonucu : 5342 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku
    218 mis gecen yıl 3.ceyrekte, şimdi 243,ne cosmasi, çok kötü neredeyse.yarin eksi yapar

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçen sene 3. çeyrekte kur yükselmiş, 4. çeyrekte kur düşmüştü. Bu sene 3. çeyrekte kur neredeyse stabildi, 4. çeyrekte ise artıyor. Hillside’ın yeniden değerlemesi de bu performansla geçen seneye göre çok daha iyi olur gibi. Mis gibi bilanço ama piyasa nasıl fiyatlar kimse bilemez.

bilanço guzel. Asil 12 aylik tam iyi olacak. bilanço okumayi bilmeyenler borsa yapmasin lütfen. yarin basarlarsa eklerim.

3. Geçen çeyreğe göre dönen varliklarda artış duran varlıklarda azalış var. Bunun sebebi ne ola ki? Birşey mi sattılar?
    Otelin getirisi harika olmuş bu arada. Geçen çeyreğe göre satışlar brut kar ve favök anlamlı şekilde artmis. Ben begendim. Bakalım piyasa ne der. Algyo son çeyrekte en parlak bilançosunu getirebilir. Kur artışı ve yeniden degerlemeler yüksek karlılık getirecektir. Yakında yeni otel alımının kapı da düşer. Bence artık fiyatlarda yeni kademeye geçer biraz da orada dansederiz. Tüm ortaklara bilanço hayırlı olsun.

4. Kesinlikle doğru.
    Ayrıca Marmaris otel işi olursa, tam temettü hissesi olur. On numara bilanço daha ne olsun.
     Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    Otel bu sene coşmuş. Muhtemelen otelin yeniden değerlemesi de çok iyi gelir.

https://twitter.com/nokipen/status/1...157068802?s=21
    Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

5. Duran varlıklardaki azalış ,

Eurobondun vadesi 1 yıldan kısaldığından , dönen varlıklardaki Finansal Yatırımlara aktarılmış.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Ben söyleyeyim Sayın devletmemuru,
    Otelden tahakkuk eden kısım,
    Kur farkları ve faiz gelirleri,
    Uzun dönem eurobondların kısa vadeliye geçen kısmı ve vadeli mevduat kısımları vs vs.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

7. Bu arada gözden kaçmasın Özsermaye 2 milyar sermaye 64 milyon. ��

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Duran varlıklardaki azalış ,

Eurobondun vadesi 1 yıldan kısaldığından , dönen varlıklardaki Finansal Yatırımlara aktarılmış.
    Dostum

O ticari alacak kalemindeki 65 milyon artış nereden kaynaklanmış çözebildinmi?Hemde ilişkili taraftanmış.Yani tanıdıkdan.

Birde yıl sonu temettü beklentimide 0,98 kuruştan 1.05 ile 1,15 krş arasına çıkarıyorum.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 345/668 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •