Sayfa 346/486 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1.  Alıntı Originally Posted by ferdi258045 Yazıyı Oku
    Neden bu yükselişin nedeni bilanco olarak görülmüyor. Bence bilanco çok iyi gelecek mrgyo daki gibi. Ayın 9 una kadar yükseliş devam eder bence
    Daha yükselmedi ki!
    1 liradan bedelli yeni bitti.Yıllardır zarar açıklıyordu kâr açıklamaya başladı.Turizmde beklenti yüksek.Devletten gelecek katkılar, yeni otel projesi...
    Bu beklentiler gerçekleşirse nasıl geçen seneki 50 krş. hayal olduysa 1 liralarda hayal olacak.
    Seneye belkide "aaah keşke satmasaydım, martıyı vermesem şu an şunu alabiliyordum" şeklinde hayıflanmalar olacak.

TURKCELL T50 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Zaten patronun elindeki hisselerin maliyeti 1 lira üzerinde. Hala da piyasadan mal alıyor.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kendini bilmek, tüm bilgeliğin başlangıcıdır..

3. 5 otel 1 yat limani 3 otel projesi piyasa degeri 30 milyon $ tektu 1 otel piyasa degeri 50 milyon $ bu iste bir gariplik yok muytd.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by skorpion Yazıyı Oku
    5 otel 1 yat limani 3 otel projesi piyasa degeri 30 milyon $ tektu 1 otel piyasa degeri 50 milyon $ bu iste bir gariplik yok muytd.

tektu nun olayı farklı ....1 milyar dolarlık değerleme olayı var tektu buna göre bence daha ucuz...he benim ikisinede ortaklığım var o en güzeli zaten yarışsınlar ben keyifle izlerim

5.  Alıntı Originally Posted by nurikinay Yazıyı Oku
    tektu nun olayı farklı ....1 milyar dolarlık değerleme olayı var tektu buna göre bence daha ucuz...he benim ikisinede ortaklığım var o en güzeli zaten yarışsınlar ben keyifle izlerim
    Nurkina krd borsa gundemin sisirme haberleri onlar arsasi zaten vardi ozman martida da yat limani var bir yeniden degerlendirmeyle bizde ona 1 milyar $fiyat bicelim tektunun bedelliye yatirimci cekme numaralari bunlar ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by skorpion Yazıyı Oku
    Nurkina krd borsa gundemin sisirme haberleri onlar arsasi zaten vardi ozman martida da yat limani var bir yeniden degerlendirmeyle bizde ona 1 milyar $fiyat bicelim tektunun bedelliye yatirimci cekme numaralari bunlar ytd.

değerli ortak borsanın altın kuralı beklenti alınır gerçekler satılır ...herkes kendi iradesi ile alır satar...ben borsa gündem falan takip etmem ...ama bu sene tektu martı dan daha çok getiri sağlayacak bence...bakın bence diyorum sizce farklı olabilir.ben ikisinde de mal taşıyorum...trade etmiyorum...ikisinden de kardayım...ama tehlikeli gördüğüm yerde gözünün yaşına bakmam satar geçerim...yazdıklarımdan al sat tut kararı almayın...her kes kendi iradesi ile alsın satsın keyfine baksın

7. Kimse 1 milyar $ lik malini 50 milyon $ a vermez biz hesap yapabiliyoruz sirketin sahipleri hesap bilmeyen adamlarmi ki bu hesabi yapamiyorlar son söz bedava peynir fare kapaninda olur.

8. neyse ortak herkes düşüncesinde özgür.ben ikisindende para kazanıyorum...ikiside babamın oğlu değil...2018 sonu kıyaslama yaparız yine ne idik ne olduk diye...o zamana kadar ineriz çıkarız sorun değil

Sayfa 346/486 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •