Sayfa 346/801 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon
Arama sonucu : 6403 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Acik söyleyeyim bukadar bekleyip 3 tavanda bozmasi kayserili isi , ama suda var bekleyene burada mal var ama Erbosta bu digerleri gibi kolay olmayacalk , umarim gapta kapair saglam gideriz, demlikeyf demis ya döseye döseye))
    Gözünüzde şu karserili işini çok büyütmeyin yahu.
    Grafiğin Dalga yapısını hedefini eskiden olsa çizerdimde, gider hıyarın biri şikayet eder sonra SPK canımıza okur başımıza iş alırız haybeden.
    Benim gördüğüm bugün bu hareketi yapmalıydı bendeki test edilmesi gereken nokta 34,30 TL di az biraz sapmayla gerçekleşti bakalım.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    2 devre daha kesersek brüt takasa gireriz mis gibi olur. İnvestingdeki sığırlarda tahtadan tam dökülür, sığır sürüsü şuan ben girdim .... hissesi düştü battık bittik modunda. 2 devre daha işimizi görür
    Invest denilen yeri ilk kez okudum, acayip bir topluluk, Erbos orayi dökerde gider))inanilmaz beklentiler var))

3. Ne gundu. robotlar bugun satmaya programlanmış işyatım yine en iyi alıcı bugun teknik pek ıslemedı tahtaya genelde yukarı cekıp asagı basmaya isteklı oldular
    Buralar da bir sure takılır mı yoksa pasarmı cızermı bellı olmaz
    Bana kalsa hıssenın dengelenmesı gerekir soguması hacım dusmesı gerekir 3 TL fiyat farkı cok yapabilen iyi kar bırakır trade de

Arkadaşlar bugün en azından 4 5 defa göltaş ateks arası gittim geldim. Ben bile sonuçta ne olduğunu anlayamadım. % 2 lerden faydalanmaya çalıştım ama erbosuma girmeye cesaret edemedim. Resmen kıyım yaptılar küçükleri. Hoop % 7 yukarı hoop % 4 aşağı yine % 3 yukarı ve yine % 4 aşağı kuşlu sitedekiler yazık oldu. % 40 karla iyi dağıttılar. Inşallah toparlayacaktır. Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    bugün gelmiş er meydanına, benden buraya kadardı..

er mi yaman, bey mi yaman..

6.  Alıntı Originally Posted by TürkiyeTürkiye Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bugün en azından 4 5 defa göltaş ateks arası gittim geldim. Ben bile sonuçta ne olduğunu anlayamadım. % 2 lerden faydalanmaya çalıştım ama erbosuma girmeye cesaret edemedim. Resmen kıyım yaptılar küçükleri. Hoop % 7 yukarı hoop % 4 aşağı yine % 3 yukarı ve yine % 4 aşağı kuşlu sitedekiler yazık oldu. % 40 karla iyi dağıttılar. Inşallah toparlayacaktır. Ytd.
    Tek hısse de denemelisin ben öyle tapıyorum ama sıg hisseler de olmaz milyon lot olsun kademede bin TL yazıyor tavsiye ederim borsa dusunce alırsın toparlayınca ver bizim borsanın durumu ortada gunde 2 defa asagı yukarı yapıyor

7. 33 de ki gap ıyı kapatıp çeker gider investingçiler de iyi ki ucundan tutup kaldırmışız diye sevinirlerken burada atam tutam ben seni diyenlere de kapak yaparlar Borudan ytd

8.  Alıntı Originally Posted by DEMLİKEYF Yazıyı Oku
    33 de ki gap ıyı kapatıp çeker gider investingçiler de iyi ki ucundan tutup kaldırmışız diye sevinirlerken burada atam tutam ben seni diyenlere de kapak yaparlar Borudan ytd
    Dyo nun spegi gibi olamadi Erbos cimri cikti , ne diyorsun bu konuya Demlikeyf?
    Dyoya mi dönelim)

Sayfa 346/801 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •