Sayfa 35/1015 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 273 - 280 arası.

Konu: Viop LIX

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Abi taşeron bir personel yüzünden git demek başka faiz politikasını beğenmemek başka değil mi. MB başkanı taşeron personel yüzünden affını istemez ya da görevden alınamaz. Bunun ikinci aşamadı ben seçim sonuçları kötü çıkarsa İngiliz de gider diye düşünüyorum
    Yani işte, umarım buna yol yapmıyorlardır diye düşünüyorum ben de...hani var ya Kanuni Sadrazam tayin ediyor Paşayı, o da şart koşuyor, görevde olduğum müddetçe idamıma hükmedilmeyecek, Kanuni de tamam diyor....Son raddede, ver lan mührü diyor, alıyor Sadrazamlıktan, sonra da boğun bunu agalar diyor....

Etrafından dolanıyor yani sıkıntının....acaba?

Size bir kılçık atayım.

Kendini bir halt zanneden elliotisyenlere, kusursuz bir impulse gösterilip, sonra da nasıl manipüle edilerek paspasın altındaki 'anektarlara' talip olunur, isimli çalışma....

Sağolsun SP500 Palası ücretsiz eğitim vererek öğretti.

Palaya aykırı gidilmez, Pala Bistte on kaplan gücündedir, Palanın gücü herşeye yeter amen.

Mesela yani

p.s.: Şimdi şu anda 'Kelebek Etkisini' başlattım. Bakalım at şeyine konmayız umarım. Hayır, böyle de bir şey var yani, ne dalgası, ne dubarası. Adam çiziyor, biz de resmediyoruz altı üstü, bir şey tahmin ettiğimiz yok.

Hem EWP homojen piyasada yapılır çalışır diyeceksin, hem piyasanın homojen olmadığını kabul edeceksin, hem de salt EWP yapacaksın. Hadi leyn... Kaçenzi

Başkan, Türkiye Sigortaya geçenlere soruşturma açılınca lehte kurum yalanlama yapamaz meselesini, kaçırmışım ben, neydi o mevzu?

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hatunun ayrılması tamamen kendi isteğiyle olurken teni başkanın atanması tamamen bizim inciluzun isteğiyle olmuş
    Yersen
    Ama başkanın kadın gitti de Fatih karahan inciluz ile anlaşabilecek mi sonuçta onunda akp ile bağlarını var.

'güçlü bir siyasi sahiplenme ile bizzat açıklanan orta vadeli programımız kararlı bir şekilde uygulanmaya devam edecektir.'

Bunlar ne zaman böyle kesin konuştularsa, hep çark ettiler ha....asla ve kat'a kelimeleri de kullanılsaydı, kesin 180 derece dönüş derdim, kararsız kaldım şimdi.

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Başkan, Türkiye Sigortaya geçenlere soruşturma açılınca lehte kurum yalanlama yapamaz meselesini, kaçırmışım ben, neydi o mevzu?
    Yok geçenlere soruşturma açılmadı hatuna soruşturma açılınca kişisel sayfasından yalanlama yapmıştı. Birileride neden merkez bankasından yalanlama yapılmadı diye sorduğunda müfettişlerin soruşturma yaptığı bir konuda kurum yalanlama yapamaz yapanda o görevde duramaz sızan bilgilerin tamamı doğru ama hafizeyide yiyemezler demiştim. Yeme kısmı doğru çıkmadı. Amavdediğim gibi çocuğunun bakımı konudunda kimseye güvenmeyen bu yüzden anası babası ve bakıcısınıda kurumda bir genel müdür yardımcısının odasına taşıyan çocuğunun bakımı konusunda psikolojik vaka gibi davranan bir bayanın ne kendine ne kuruma bir faydası olmaz.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Başkanım gece Teheccüde mi kalkıyon sabah namazına mı kalkıyon hadi ben gececiyim daha uykum gelmedi. Üç beş çay içtim benim uyku yok. Çay bile içsem uyku olmuyor. Kahve içsem bir gün temiz uyku olmaz. Nasıl bir bünyem var anlamadım

8.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    'güçlü bir siyasi sahiplenme ile bizzat açıklanan orta vadeli programımız kararlı bir şekilde uygulanmaya devam edecektir.'

Bunlar ne zaman böyle kesin konuştularsa, hep çark ettiler ha....asla ve kat'a kelimeleri de kullanılsaydı, kesin 180 derece dönüş derdim, kararsız kaldım şimdi.
    O Cafer hemen bez getirmesin zamana yaysın diye.

Sayfa 35/1015 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •