Sayfa 352/1002 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1. Kimsenin aklı ile yola çıkmayın , insanları okuyun teyit edin,
    gördüğünüz haberleri okuyun , karşı bacağı ile teyit edin,
    yakın zaman 16-17-18 den dolar alanlar belirttiğim altı dolu olmayan spekülasyon yapılan haberlerle alanlar örneğin gerek reuters, gerek ingiliz medyası ile dolarda 24 ler dillendirildi,
    sonra döviz banka mevduatlarına el konulacak diyip 4 günde piyasaya operasyonun kralı çekildi.
    burada kim zarar gördü bu memleket ve insanları sonsuza kadar bir şey yükselmez , sonsuza kadarda düşmez .Ama daha önce burada dillendirdiğim bir konu vardı aç gözlü adam kaybeder dedik , aşırı hırslı adam kaybeder dedik ,sabırsız adam kaybeder dedik

2.  Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    En azından personel giderlerinde sorun yok. Asgari ücretin üstünde alan personele nasılsa tuike göre zam yapacaklardı. Yine o rakama göre zam yapacaklar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    İhracatçı firma patronları yeni kura göre 2022 ciro tahmini yaparlarken şimdi orada belirsizlik ve hayal kırıklığı oldu. Beyaz yaka zamları maalesef patronların bu depresif durumuna kurban gider...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

3. ufak ufak aralık 2022 kontrat alayım dedim ama yine %6-7 makas var. döviz piyasası şimdilik sakinlemiş görünüyor.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4. Abey dünkü YKB takasına bakıyorum. 45 milyon mal satılmış, bofa ve AK, karşılayanlar dağınık.

Ulan diyorum bu ********ler bide oradan terso yapmasın...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    vadeli hala çok sert hareket ediyor...15-20 sn de 1.000-1.500 oynuyor...

6.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    vadeli hala çok sert hareket ediyor...15-20 sn de 1.000-1.500 oynuyor...
    Robotun fişini çektiler sn. Türkoğlu.

Anladığım kadarıyla, bofa robotu YKB robotunu yedi, sonra da nasıl yediğim anlaşılmasın diye piyasadan çekildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    Böyle giderse OCAK AYI enflasyonu eksi gelecek.Dolar 12lerde kaldıkça paraşüt hızıyla da olsa fiyatlar geriler.OSMAN KAVALA davası var...

eğer oradan da tahliye-tutuksuz yargılama gelirse....

8. Dün dengelenme dedik ne oldu bir gün gün önce 2 devre kesici yedik , dün 1 bu dengelenmenin ilk işareti idi bana göre,
    londra swap faizleri kafayı aşağı çevirip yataya geçmeye başladı idi , dün burada onun katalizör olucağını yorumlarımın içinde belirttim
    Teknik olarak 1800 lerdeki savaştan bahsettik kapanışı onun üzerinde yaptırdılar,sene sonu içinde bu gitgellerle aşağıda kalan ortalamalar yukarı alınarak yeni yılla oyun bilanço beklentileri ile hisse bazlı oyuna döner diye düşünüyorum.
    Dün belli tahtalara kademeli giriş yaptık , yarışmacı arkadaşlara dün başarılar diledik sahaya iniyoruz diye arada boş adamlara gelip sayfaların fazla ilerlemesini sağlıyor güzel yorumlara , altı dolu yazan arkadaşların yazdıkları arada kalıyor kolay gelsin.

Sayfa 352/1002 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •