Sayfa 354/1001 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Bakan Koca : Koronavirüs hastalarının tedavi tablosunda bugün yeni bir gelişme var. Türkiye ölçeğinde yoğun bakım toplam hasta sayımız İLK KEZ azaldı. 6 üniversitemizden bilim insanlarımız aynı kanıda: Bu izlenen tedaviyle, tedbirlerin sonucudur. Tedbirlerle alacağımız sonuç nettir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Cumhurbakanlığı Sözcüsü Kalın: Türkiye'nin IMF ile yeni bir anlaşma yeni bir kredi almak gibi bir durumu gündeminde yok. IMF diye bir gündemimiz yok. Ama bu küresel krizden hep birlikte çıkacağız.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

İbrahim Kalın: "İsrail'den tıbbi malzeme talebi olmuştu. Zannediyorum bu günlerde tamamlanacak. Eş zamanlı olarak Filistin'e de göndereceğiz"

İspanya'da Kovid-19 salgınından hayatını kaybedenlerin sayısı son 24 saatte 619 artarak 16 bin 972'ye yükseldi

İran'da yeni tip koronavirüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı son 24 saatte 117 artarak 4 bin 474'e yükseldi.

6. Hadi bakalim hayirlisi....
    Buyuk challange
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Cumhurbakanlığı Sözcüsü Kalın: Türkiye'nin IMF ile yeni bir anlaşma yeni bir kredi almak gibi bir durumu gündeminde yok. IMF diye bir gündemimiz yok. Ama bu küresel krizden hep birlikte çıkacağız.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

7. 1.5%'lik kredi dururken 9%'lik bond mu ihrac edilecek....sirf . .....(tck).....yuzunden

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Hükümet hem beni zorla eve kapatıyor,hemde benden ısrarla 10.TL istiyor...
    Len ;madem İsrail'e , Sırbistan'a yardım yollayacak kadar zenginsiniz, ne yüzle ,ne halt yemek için milletten dilencilik yapıyorsunuz.?.

Sayfa 354/1001 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •