Sayfa 354/1001 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1. Maske takmayana cezada gelse boş iş abi takmıyor adam kimse de taktıramaz bunlara.Bugün gördüm vakalar tırmanışta sokakta yüzde 50 uymuyor, market gibi yerlerde çalışan çene altı maskeyle dolaşıyor.Garip bir kendine özgüven var bu millette.Düşünüyorum benim bilmediğim ne biliyor bunlar diye, koskoca bir hiç.Cahil cesaretinden başka birşey değil. Maske takmayanı uyarsan ölümle vs tehdit ediliyorsun, en azından koronada ölme yüzden daha az. Ben kişisel karantinamı şu bütünlemeyle bitirip kırsala evime kaçacağım, 20 milyonluk kentte bu cahil sürüsüyle her gün koronaya zar atıyoruz. Bu tedbirsizlikle bu rakamlarda çok iyi yani , ben l.amerikayla yarışırız vs zannediyordumda.

2. ABD'nin 2021 Yılı Savunma Bütçesi Yetkilendirmesi için hazırlanan yasa tasarısına, S-400'ler ile ilgili ekleme yapıldı. Eklenen yasa tasarısında, Türkiye ABD'ye NATO uyumlu olmayan sistem almayacağının garantisini verirse, ABD'nin teslim edilmiş olan S-400 sistemini satın alabileceği ifade edildi.

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    ABD'nin 2021 Yılı Savunma Bütçesi Yetkilendirmesi için hazırlanan yasa tasarısına, S-400'ler ile ilgili ekleme yapıldı. Eklenen yasa tasarısında, Türkiye ABD'ye NATO uyumlu olmayan sistem almayacağının garantisini verirse, ABD'nin teslim edilmiş olan S-400 sistemini satın alabileceği ifade edildi.
    Feyk Nıws

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Feyk Nıws

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    En fazla rusya izin verirse 3. Ülkeye verilir. Mesela pakistan veya azerbaycan karşılığında ilgili ülkeye abd savunma yardımı yapar. Ama amerikalılar 2,5 milyar dolar harcamazlar bu işe.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Reha abiye tutanak tutalım görev yerini terketmekten . Bu nasıl iş arkadaş, kötü örnek oluyor.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Aranızda doların kaç lira olduğunu bilen var mı arkadaşlar, yok değil mi . Ben de bilmiyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    Maske takmayana cezada gelse boş iş abi takmıyor adam kimse de taktıramaz bunlara.Bugün gördüm vakalar tırmanışta sokakta yüzde 50 uymuyor, market gibi yerlerde çalışan çene altı maskeyle dolaşıyor.Garip bir kendine özgüven var bu millette.Düşünüyorum benim bilmediğim ne biliyor bunlar diye, koskoca bir hiç.Cahil cesaretinden başka birşey değil. Maske takmayanı uyarsan ölümle vs tehdit ediliyorsun, en azından koronada ölme yüzden daha az. Ben kişisel karantinamı şu bütünlemeyle bitirip kırsala evime kaçacağım, 20 milyonluk kentte bu cahil sürüsüyle her gün koronaya zar atıyoruz. Bu tedbirsizlikle bu rakamlarda çok iyi yani , ben l.amerikayla yarışırız vs zannediyordumda.
    Sıcaklar başladı artık maske takmak da zor gelir insana. Market çalışanlarına çok fazla mesaileri olduğu için siperlik türü koruma daha uygun sanki. Tabi ne kadar korur bilmem.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. The emergency room charged Harvey $199 in cash. LeBlanc, who paid with insurance, was charged $6,408.

I assumed, like an idiot, it would be cheaper to use my insurance than pay cash right there, LeBlanc said. This is 32 times the cost of what my friend paid for the exact same thing.

LeBlanc's health insurer negotiated the total bill down to $1,128. The plan said she was responsible for $928 of that.

https://www.yahoo.com/news/two-frien...185607085.html

Siz sahtekar dolandircilar sadece bizim ulkede bu kadar cok herhalde diyorsunuzdur dimi.

Biri ayni test icin 199 dolar oderken, digeri sigortasindan odemis, 6408 dolar.

Sigorta sirketi de, bu rakkami 1.128 dolara dusurtmus. Onun da 928 dolarini oderim diyor, gerisi cepten.

Dunyada yolsuzluk ve sahtekarligin cikis noktasidir ABD ayni Cocuk Felci gibi.

Gambia, Mozambik,Turkiye gibi ulkeler de onlardan ogrenir adam soymanin her yolunu.

Sayfa 354/1001 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •