Sayfa 356/681 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by mzmz Yazıyı Oku
    Oncelikle TDK ve TTK'nin varlik fonuyla bir ilgisi -yukarida paylasilan linkte de gorulecegi uzere- bulunmuyor. Geldigimiz bu noktada yillardir beklemenin yerini saniyorum ki bir coklarimiz icin heyecan almis durumda. Bu hisseyi birlikte aldigimiz 4 arkadasimdan 2 si cesitli nedenlerle gectigimiz donemde satti. Geriye 3 kisi kaldik, her birimizde birer tane var ve sonuna kadar beklemeye karar verdik.

Bu noktada en iyi ihtimalle iyi bir bedel uzerinden toplanmasi, en kotu senaryoya gore de hazineye gecse bile cok maliyetli bir surec olacagi icin herseyin oldugu gibi devam etmesi durumu dogabilir. Ancak her kosulda ard arda gelen aciklamalar gosteriyor ki bu meselenin sonuca kavusmasi artik cok yakin.

Bunca yildir bu forumu takip eden herkesin sinirleri pek cok kez gerildi. Bu kez 6 haneli rakamlarla biz sinirleri geriyoruz Insallah 7 hanelerle vedalasiriz
    sn mzmz.yanlışı mı gösterdiği için teşekkur ederim.haberin üzerinden 2,5 sene geçtiği için aklımda yanlış kalmış varlık fonu değil özelleştirme idaresine devir kararı alınmış

https://www.mynet.com/100den-fazla-k...i-110102586528

2.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    evet bu doğru....
    peki B ye ne veriyor....

B de C ye eşit değil herhalde....
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

3. Arkadaşlar tamamda devlet niye böyle bir yola gıtsınkı bu hisseler aynı şekilde piyasada ışlem gormeye devam edemezmı.. Bu senetlerin yeniden bir değerlemeye tabı tutulacagına kaynak nedir... C. Başkanın dediği CHP nın elindeki hisseleri alacaz borsadaki hisseleri toplayacaz veya kaldıracaz diye birşey duyan varmı...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by yatayseyir Yazıyı Oku
    evet bu doğru....
    Peki b ye ne veriyor....

B de c ye eşit değil herhalde....
    b ye 10 tl verirse a ya 200 tl verir demek...

5.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    Onu sormadım hocam...A için 20 kat bedelsiz diyor...peki B nin imtiyazı ne??

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

6.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    Ozaman şuankı fiyata gore a ya kıyasla b pahalı olur...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar tamamda devlet niye böyle bir yola gıtsınkı bu hisseler aynı şekilde piyasada ışlem gormeye devam edemezmı.. Bu senetlerin yeniden bir değerlemeye tabı tutulacagına kaynak nedir... C. Başkanın dediği CHP nın elindeki hisseleri alacaz borsadaki hisseleri toplayacaz veya kaldıracaz diye birşey duyan varmı...
    KrdmA ve krdmB piyasada ve imha edilmeyecek..
    İşA ve B ise holdingleşme olursa ihtimal olarak imha edilecek.Yoksa hazineye %28 geçince bir değişiklik olacağını sanmıyorum..
    Banka ve chp den ses seda yok.Onlarda bir hamle yapacaklardır herhalde.Ama bu sessizlik iyi mi kötü mü bilemem

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar tamamda devlet niye böyle bir yola gıtsınkı bu hisseler aynı şekilde piyasada ışlem gormeye devam edemezmı.. Bu senetlerin yeniden bir değerlemeye tabı tutulacagına kaynak nedir... C. Başkanın dediği CHP nın elindeki hisseleri alacaz borsadaki hisseleri toplayacaz veya kaldıracaz diye birşey duyan varmı...
    Şişe den pay alması için sermaye yapısı değişecek holding girişimi olmadan şişe den pay alamaz ayni sekilde diğer tüm istiraklerden pay alacaklar yada isbank elindeki pay üzerinden Atatürk hissesini hediye edecek bu da mümkün değil isctr ye yatırım yapmış yerli ve yabancı ortak var

Sayfa 356/681 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •