Sayfa 356/1001 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456856 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

12 Nisan 1993’de şuna Hayatımızın her alanına girmiş olan internetin Türkiye'deki ilk bağlantısı yapılmıştı.. Tam 27 yıl olmuş ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

ABD’de virüs sebebiyle hayatını kaybedenlerin sayısı 20 bini aştı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan'a konuşan Bakan Soylu, "Hafta sonu iki günlük sokağa çıkma yasağı kararı aldık. Çünkü bu kararın üretim ve tedarik zincirine zarar vermeyeceğini düşündük. Bu açıdan önemli bir karardır." dedi.

Soylu, "Bir buçuk-iki saatlik bir süreçte bazı kısıtlı bölgelerde bir yığılma oldu. Çok sınırlı sayıda bir birikme oldu. Doğrudur. Ben bunu öngörmedim. Tecrübem var. Ama yine de o saatteki bu çok sınırlı birikmenin büyük bir problem oluşturacağını düşünmüyorum." görüşünü savundu.

Soylu, " Zamanlaması açısından alınan karar, bakanlığımıza ait bir karardır. Bir kez daha söylüyorum: Eleştirileri de aldım kabul ettim. Hakaretleri de kabul ettim." dedi.

Soylu, "Biz diğer ülke örneklerini inceledik. O örneklerde şunu gördük: İki-üç gün önce ilan edilen sokağa çıkma yasakları marketlere büyük bir hücumu getiriyor. Böyle bir şey yaşanmasın istedik. Saat 21.00 itibarıyla marketler kapanıyor. Bunu düşünerek yasak kararını 21.00'den sonra ilan ettik. Bazıları 23.59'da ilan etseydiniz diyor. Ancak o zaman da insani açıdan büyük sorunlarla karşılaşabilirdik. Bir ziyarete gitmiş, bir yere gitmiş insanlarımız açısından çok büyük sorun olacaktı. Birkaç saat öncesinden haber verilmesi gerekliydi." ifadesini kullandı. / HaberGlobal

ABD'de Kovid-19 salgınında hayatını kaybedenlerin sayısı son 24 saatte 1831 artarak 20 bin 608’e yükseldi.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    İzmirde ne kadar güzel bir bahar havası var.

İnsanın içinden İnciraltı Kent Ormanına gidip ağaç kökü kemirmek geçiyor.

Abi bana Inciralti deme bir tuhaf oluyorum. Bir kere gittim ben hayatimda boyle kalabalik yerlerde boyle pislik boyle bir karman corman insan surusu NY ta bile gormedim. Hele bir de Inciraltina giden yoldaki trafigi gordum ben diyeyim 1 km sende 2km. Daha haftasonu bile degildi. Yazik insanlarin gidecegi baska yer yok orada.

Ankara İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla toplu taşıma araçlarında 13 Nisan saat 00.01’den itibaren maske kullanılması ve genel hijyen için sıvı dezenfektan bulundurulması zorunlu olacak. / NTV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,843
    Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan'a konuşan Bakan Soylu, "Hafta sonu iki günlük sokağa çıkma yasağı kararı aldık. Çünkü bu kararın üretim ve tedarik zincirine zarar vermeyeceğini düşündük. Bu açıdan önemli bir karardır." dedi.
    Bu güne kadar gönüllü olarak evde kalanların,yarın sokağa çıkma dürtüsünü görünce ne diyecekler bakalım.
    Yarın çok riskli bir gün olacak.

AKLI OLAN DIŞARI ÇIKMAZ.

Sayfa 356/1001 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •