Sayfa 356/653 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456 ... SonSon
Arama sonucu : 5218 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Dostum Baykar bir örnek. Yol yapıyorlar yol. İhracat oranı nasıl yüzde on bir kalır Baykar yüzde 98 olur. ASELSAN bir dev yarın sağlık sektöründe ürün ihracatı yapacak iken bir başka özele hamalllık yaptırılmayacağını kim garanti eder. Şu anki yönetimin bu tavrına bakılınca. Aselsana şu an resmen nefes alacak kadar yaşa diyorlar. Hamal ol para kazanma diyorlar. Bak az eleştirdik gerekli yerlere ufak tefek ihracat kapları paylaşıyorlar dalga geçer gibi komik rakamlarla. Demek ki oluyormuş isterlerse. Üstelik teslimatlar bir kaç yıl sonrasına. Şu finansallarda yönetimin ve baykarın günahı var. Neyini savunuyorsunuz Allah aşkına. Adamlar vatan millet Sakarya paralar bana moduna girmişler. Kanadadan alamadıklarını aselsandan alıyırlar amanölü fiyatına. Rkaam önemli değil bu ahlaksız tavır bakalım daha neler yapıyor bizim bilmediğimiz ki aselsan bu saçma sapan finanslalları yaşıyor. Ha bire uçacak kaçacak şunu yaptık bunu millileştirdik . Neden yansımıyır kardeşim o zaman finansallaran ve ASELSAN bu saçma salak finnasalları yaşarken Baykar nasıl milyar dolar para koyuyor cebine. Sizler ASELSAN a mı Baykara mı yatırım yaptınız Alllah aşkına. Yatırımcı umuurnda değil yönetimin. Bizler için aldığı bir tedbiri söyle bana hamasi nutuklar dan başka

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Çarşamba kim neden malı verdi yazmazsınız.Sonra perşembe günü piyasada hangi söylenti kimin tarafından çıkarıldı sonra çarşamba verilen mallar perşembe karanlık oda 4-5 lira aşağısından nasıl yerine kondu bilmezsiniz sonra bugün ne oldu zaten bilmezsiniz. Baykar 100 tane Cats alsa Aselsandan yılda 100 bin usd olsa maliyeti Aselsana 10 mln dolar o da 200 mln tl.Hadi diyelim bedavaya verdi ne tutar ASELSANIN cirosunda-bilançosunda ne önemi var?

Adamlar hazirandan bu yana tahtada yatırımcının içinden geçmişler kaldır indir indir kaldır dönen para mlr lar.

Ha bu arada tahta 1 E 3 gitmiş hemde bu parayı bir elin parmaklarını geçmeyen yatırımcı ya kazandı ya kazanmadı.

Önceki 5 yıl elinde olan tutan yatırımcı zaten kayıplarda.

Konumuz bir tek BAYKAR-ASELSAN ilişkisi zaten çözsek hepimiz milyarderiz.

Şirket Avyonikleri yapmış önemi yok F-16 yı modernize eder önemi yok en önemli şey bu ülke için SİPER yapar bir önemi yok.

Ha ben ne yaparım ortamdan rahatsızsam susarım olur biter hiç problem değil.

Ben kimse kimseyi de eleştirmesin de demiyorum.Ama bu tahtada fiyatlamanın BAYKAR ilişkisi ile zerre alakası yok bunu iyi bilelim.
    Merhabalar;

Sn Soul'a katılıyorum.

ASELS Tahtasındaki hareketler ile şirket yönetimi bilanço iş bağlantıları bunları ayrı tutmak gerekir.

Para güçtür piyasada Yeri gelir para teknigi de bozar bunu son 2-3 günde

BİST30a gelen satışlarla ASELS nın da 69.00 seviyelerinde n nasıl 56.50 destegine kadar verildiğini gördük.

Lakin burada önemli olan Momentum ve Hacim ile beraber tredin takibi olmalı..

Tabi uzun vade biriktiren tasarruf eden yatırımcılar zaten her fiyattan toplar o Ayrı mesele.

Saygılar

ytd.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Çarşamba kim neden malı verdi yazmazsınız.Sonra perşembe günü piyasada hangi söylenti kimin tarafından çıkarıldı sonra çarşamba verilen mallar perşembe karanlık oda 4-5 lira aşağısından nasıl yerine kondu bilmezsiniz sonra bugün ne oldu zaten bilmezsiniz. Baykar 100 tane Cats alsa Aselsandan yılda 100 bin usd olsa maliyeti Aselsana 10 mln dolar o da 200 mln tl.Hadi diyelim bedavaya verdi ne tutar ASELSANIN cirosunda-bilançosunda ne önemi var?

Adamlar hazirandan bu yana tahtada yatırımcının içinden geçmişler kaldır indir indir kaldır dönen para mlr lar.

Ha bu arada tahta 1 E 3 gitmiş hemde bu parayı bir elin parmaklarını geçmeyen yatırımcı ya kazandı ya kazanmadı.

Önceki 5 yıl elinde olan tutan yatırımcı zaten kayıplarda.

Konumuz bir tek BAYKAR-ASELSAN ilişkisi zaten çözsek hepimiz milyarderiz.

Şirket Avyonikleri yapmış önemi yok F-16 yı modernize eder önemi yok en önemli şey bu ülke için SİPER yapar bir önemi yok.

Ha ben ne yaparım ortamdan rahatsızsam susarım olur biter hiç problem değil.

Ben kimse kimseyi de eleştirmesin de demiyorum.Ama bu tahtada fiyatlamanın BAYKAR ilişkisi ile zerre alakası yok bunu iyi bilelim.
    Süpersiniz…

Yazmaya devam lütfen

Bu arada engelle yapınca bazı kişileri bir sürü yazı görünmüyor.

Harika bir özellikmiş…

Tavsiye ederim

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

4. Savunma Sanayi Baskanı İsmail Demir:

"2022 ihracat rakamlarını beklediğimiz ölçüde yakaladık ve aştık. 2023 için 6 milyar doları gözümüze kestiriyoruz, çok daha üstü de olabilir."

2023 yilinda ihracatini oransal olarak en cok artacak sirketin Aselsan olmasini bekliyorum.

Cunku Ihracaat potansiyeli yuksek bazi cok kritik projelerin test sureci bitiyor ve seri uretimi 2023 de basliyor.

Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Savunma Sanayi Baskanı İsmail Demir:

"2022 ihracat rakamlarını beklediğimiz ölçüde yakaladık ve aştık. 2023 için 6 milyar doları gözümüze kestiriyoruz, çok daha üstü de olabilir."

2023 yilinda ihracatini oransal olarak en cok artacak sirketin Aselsan olmasini bekliyorum.

Cunku Ihracaat potansiyeli yuksek bazi cok kritik projelerin test sureci bitiyor ve seri uretimi 2023 de basliyor.
    İsmail efendi uyanıklık ve laf cambazlığı yapıyor. Mesela ASELSAN 2022 de 100 milyon dolar ihracat yaptı diyelim ve oransal olarak 2023 te yüzde üçyüz artırdığı zaman 300 milyon dolar yapar.
    Baykar yüzde yüz artırsa 2 mikyar dolar üzeri para alır.
    Şimdi demişya 6 mşlyar dolar savunma sanayi ihracat yaoacak diye. Oranları seviyor bu adam sormak lazım yüzde kaçı aselanın olacak bu 6 milyarın oranı versin bakalım. Seslerimiz beyefendinin kulağına gitmeye başladı dahada gidecek Twitter de burada YouTube'de ulaşıyruz bir kaç kişi ile şimdilik. O bir kaç kişi yakında bir çok kişi olacak inşallah. Yok öyle biz yatırımcıyı es geçip Baykarı zengin etmek. Oran diyor hala işi yokuşa sürüyor. Bir rakamının on katı on eder yüz rakamının ise bin. Hangi rakamın oranını kastediyor ben gayet iyi anladım hala üç kağıtçılık pelinde belli ki

ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Savunma Sanayi Baskanı İsmail Demir:

Oooo süper haber…

Oransal olarak diyerek tabi matrah olarak Baykar’a yaklaşması zor demiş oluyor…

Ama önemi yok.

Önemli olan tam tahmin ettiğim gibi 3-5 yıldır Ar-Ge ve geliştirmesi süren bir sürü ürünün test süreçlerinin bitip ülkemize ve bazı yabancı ülkelere sunulma yılı olacağı.

O nedenle çok memnun oldum.

Bu sene Aselsan yılı olsun inşallah.

Asla ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

Bir siyasi parti Ülkenin önüne geçti Baykar Aselsan'ın önüne geçmiş çok da şaşırmamak lazım...
     Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    İsmail efendi uyanıklık ve laf cambazlığı yapıyor. Mesela ASELSAN 2022 de 100 milyon dolar ihracat yaptı diyelim ve oransal olarak 2023 te yüzde üçyüz artırdığı zaman 300 milyon dolar yapar.
    Baykar yüzde yüz artırsa 2 mikyar dolar üzeri para alır.
    Şimdi demişya 6 mşlyar dolar savunma sanayi ihracat yaoacak diye. Oranları seviyor bu adam sormak lazım yüzde kaçı aselanın olacak bu 6 milyarın oranı versin bakalım. Seslerimiz beyefendinin kulağına gitmeye başladı dahada gidecek Twitter de burada YouTube'de ulaşıyruz bir kaç kişi ile şimdilik. O bir kaç kişi yakında bir çok kişi olacak inşallah. Yok öyle biz yatırımcıyı es geçip Baykarı zengin etmek. Oran diyor hala işi yokuşa sürüyor. Bir rakamının on katı on eder yüz rakamının ise bin. Hangi rakamın oranını kastediyor ben gayet iyi anladım hala üç kağıtçılık pelinde belli ki
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : skpmk; 08-01-2023 saat: 21:40.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

8. baykar asels ve roketsan olmasa çok sıradan bir iha siha olurdu..bu bir ekip işi...asels olmadığı platform yok..

Sayfa 356/653 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •