Sayfa 358/464 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    kap taki kar haberi kapanıştan sonra yoksa 1.66 ya da düşürmezlerdi. o fiyattan da az bir işlem zaten AO fiyat 1.68 kapattı
    1.61 i gördü ne 1.66 tı görmezi.alıcı gelmiyo yoksa 1.40

2.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    1.61 i gördü ne 1.66 tı görmezi.alıcı gelmiyo yoksa 1.40
    bulursan al 1.40 dan sen 1.40 deyince gelecek mi oraya

3.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    bulursan al 1.40 dan sen 1.40 deyince gelecek mi oraya
    Borsanın çivisi çıkmış kağıtların nerelere ne kadar sürede indiğini görmüyorsunuz galiba.çoğu kağıt yüzde elli zarar yaptı.

4.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Borsanın çivisi çıkmış kağıtların nerelere ne kadar sürede indiğini görmüyorsunuz galiba.çoğu kağıt yüzde elli zarar yaptı.
    Nick de spek hemşehrim egelisin biliyorum bu kadarını ama senin bile gücün yetmez 1.40 a manipülatör olarak da Nick in gibi spek olarakta bunun kasasında döviz var, biliyorsun bahsettiğimiz kötü havaya dövizle giriyor

5. pasta var mıdır arkadaşlar. şimdiden çok teşekkürler.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

6. Garanti yatırım caktırmadan kagıdı topluo son 1 ay takas da 300 bin lot artıya gecmis iyi bi rakam toplam 800 bin lot oldu elinde büyük ihtimalle patron topluo caktırmadan

7.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    pasta var mıdır arkadaşlar. şimdiden çok teşekkürler.
    diğer site paylaştı günlük pastayı IBC turkey ve ziraaat topluyor garanti her fiyattan toplamış bugünde toplamış. 3 aylıkta 5 şubat a gözüm takıldı. en düşük 1.95 en yüksek 2.20 ... Tavanı artık 1.95 e gelmiş tarihi dip seviyeler şu anki fiyatlar dolar bazında da .. Kasa döviz dolu olduğu için en uygun fiyattan alınır. Çaktırmadan toplanıyor .. YTD

8.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    diğer site paylaştı günlük pastayı IBC turkey ve ziraaat topluyor garanti her fiyattan toplamış bugünde toplamış. 3 aylıkta 5 şubat a gözüm takıldı. en düşük 1.95 en yüksek 2.20 ... Tavanı artık 1.95 e gelmiş tarihi dip seviyeler şu anki fiyatlar dolar bazında da .. Kasa döviz dolu olduğu için en uygun fiyattan alınır. Çaktırmadan toplanıyor .. YTD
    Pazarlamacıya bak sen kağıt gözünü toprağa dikti sen al bol bol al hemde

Sayfa 358/464 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •