Sayfa 358/538 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon
Arama sonucu : 4300 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

Alıntı Originally Posted by metamorfoz100 Yazıyı Oku
    Bedelsiz daha iyi gibi...temettüde %15 kesinti var yani 153 kar diyelim %70 i 110 milyon kar demek bu 110 milyon %15 i kesintiye uğruyor...kisaca 17 milyon TL vergiye gidiyor...şirket mantıklı bir is yapmış...20 kuruş temettü demek 7 kapanış- 20 kuruş 6.80 olur %100 Bedelsiz ile 3.40 gibi bugün itibariyle hesaplarsak işlem görür...tabiiki bedelsiz verilen gün fiyatı esas alınacak...sağlıcakla kalın...

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    GYO şirketlerinde nakit temettü dağıtımında %15 stopaj kesintisi yoktur.(dağıtılan para nettir)
    Gelir vergisine tabidir.(temettü aldığınızda beyanname düzenlenir)

YTD

2. Sn Dr.kademe yarın için öngörün üz nedir

3.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    GYO şirketlerinde nakit temettü dağıtımında %15 stopaj kesintisi yoktur.(dağıtılan para nettir)
    Gelir vergisine tabidir.(temettü aldığınızda beyanname düzenlenir)

YTD
    Bilgilendirme için tşk...demek gelir vergisi varmış...%100 Bedelsiz bakalım nasıl yansıyacak yarın hisseye...

Alıntı Originally Posted by metamorfoz100 Yazıyı Oku
    Bilgilendirme için tşk...demek gelir vergisi varmış...%100 Bedelsiz bakalım nasıl yansıyacak yarın hisseye...

https://www.dunya.com/gundem/gayrime...-haberi-289096

Rica ederim.

5. Daha henuz hisse piyasa tarafından farkedilmedi. Yarini kimse bilemez de benim gibi elinde uzun süre tutan kişilerin sayisi artacaktir. Bu yuzden halka arz fiyatinin uzerinde fiyatlaniyor. Bu kisiler niye hissede bekliyordu? Acaba olur da dediklerini tutarlarsa elde tutmaya layik diye. Layık oldugunu bu kar dagitim politikasiyla gostermis oldular. Borsa da olan bircok sirketin patronu ne bedelsiz ne temettu verir. Gercek kazanc uzun erimdedir. Boyle hisselerde bekledikce maliyet duser ve fiyat yukselir. Kazanc gittikce katlar.

6. Sayın iki gözüm sizin geçmiş yazılarınızı cokmokudum burda ilk sayfalardan beridir siz nasıl degerlendiriyorsunuz temettü ve bedelsiz oranlarını tatmin edici mi

ONEPLUS A5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Yani hocam bekleyebilenler için fırsatların olduğu bir hisse sanırım

Alıntı Originally Posted by paşa57 Yazıyı Oku
    Sayın iki gözüm sizin geçmiş yazılarınızı cok okudum burda ilk sayfalardan beridir siz nasıl degerlendiriyorsunuz temettü ve bedelsiz oranlarını tatmin edici mi

ONEPLUS A5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İŞGYO tüm GYO lar arasında en ucuzu ve en kurumsalı inceleyiniz ve kıyaslayınız.

YTD

Sayfa 358/538 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •