Sayfa 358/1012 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458858 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Allah rahmet eylesin.
    Mekanı cennet olsun.
    Geride kalan sizlere de metanet dilerim.
    Amin.
    Ölümlü dünya sırası gelen gidiyor, bir gün sıra bizede gelicek.
    Yabcak bişii yok.
    Hergün dua edip yasin okuyorum.
    Nur içinde yatsın.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

2. Başınız sağolsun. Allah rahmet eyleye.
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

3. Başın sağolsun Bozkurt patron .. Allah rahmet eylesin...
    yatırım tavsiyesi değildir .. epik wave 5 of 3 rally is loading.. 08.08.2024

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Nur içinde yatsın mekanı cennet olsun. Babamı geçen haftasonu toprağa verdik abi,maalesef çok direndi ama başaramadı, hayata tutunamadı.
    Bi ara iyi oldu entübeden çıktı diye sevinmiştik, vefatından sonra konuşulurken, o dönem için ölüm iyiliği gelmiş dediler.
    Allah rahmet eylesin.

Tapatalk kullanarak iPhone 20 aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    GAZZEDE tüm çıkışlar kapanmış...Şehir gece gündüz bombalanıyor..FOSFOR bombası kullanılıyor...Hala ''Osmanlıya ihanet vs....''diyerek katliamı meşru gösterenlere ...

İsterse BABAMA ihanet etsin asla zulmu alkışlamam...Zulmu alkışlayana mutlaka bela dokunur.

Bin kere dediğim halde hala ZULMU ALKIŞLAYANA ANCAK BUNU DERİM..Benim deme de gerek yok...Eğer inanıyorsa zaten YARADAN bunu yapacağını söylüyor.Ha yıllar sonra FARKLI FORMATTA çıktığını gördüm..Hem de en değerli varlığınızdan.

50 kere yazdım..5 YIL istanbulda tecavüz yapan İNGİLTEREYE bu kadar kin beslediniz mi?..Binkere metrakare hesabı yaparak bunu da söyledik.Satanlar İngiliz vatandaşı bazı FİLİSTİNLER..o da %1 toprak ediyor.İSLAM çimentoydu.
    Osmanlıdan nefret edenler neden osmanlıya ihanet ettiniz diyor.

1- Suç bireyseldir..Tüm dinlerde,laik-sekuler tüm hukuk sisteminde...Babam suç işlemişse bile benim suçum ne?

2-İngiltere(istanbul)-fransa(antepte yaptıkları) HAYMANA(neler yaptığını bizzat yaşayanlar anlatır)..SOMON -GOMORE romanı diyorum...

3- ittihat terakki,OSMANLININ çimentosu olan İSLAMI bırakıp ırkçılık yapınca doğal olarak her millete yol görünür.

JAKO PAPAGAN gibi aynı şeyleri muhakeme etmeden söylüyor.ASLA O FİKİRLERİ TEKRAR değerlendirmeye almıyor.

Bu konuya hiç girmeyecektim.son 24 saattir mesaj bile yazmadım..Ama BİR DEĞER-İTİBARmış gibi zülmü-katliama sevinen ve bunu mantığa büründürmeye çalışanları görünce dayanamadım.

İşin garibi ne? Tanıdığım ateist arkadaşlar var..veya marjinal sol..hatta hdp nin en koyularından...Onlardaki (bu olaya istinaden) merhamet-empati-anlayış kendine müslüman diyen de yok..Ciddiyim..Bu günlerde aynen bu olayı görüyorum.

6. Taziyelerden ötürü buraya yazmamıştım heralde ayafosya abi nin içine doğmuş mürüvvetini görsün diyince duygulandım ve yazdım. torununun mürüvvetini göremeden gitti

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Taziyelerden ötürü buraya yazmamıştım heralde ayafosya abi nin içine doğmuş mürüvvetini görsün diyince duygulandım ve yazdım. torununun mürüvvetini göremeden gitti
    Başın sağolsun abicim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Hep bir değilim sn mert45.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...63#post6588463

Belli oluyor
    Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 358/1012 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız