Sayfa 363/1002 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463863 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 2,897 - 2,904 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1. Petrol zammı iptal edilmiş diye biri yazmış.

Doğruluğu var mıdır?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

2.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Petrol zammı iptal edilmiş diye biri yazmış.

Doğruluğu var mıdır?
    Yok yahu

Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Petrol zammı iptal edilmiş diye biri yazmış.

Doğruluğu var mıdır?
    reisten başka iptal edebilecek kudret var mı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    trol içmeye sabahdan başlamış...

lucero
    30 Ocak, 13:04
    uluslarası petrol piyasalarındaki dalgalanmalar sebebiyle akaryakıta zam gelmesi gayet doğal bu zammı bile hükumete bağlayanlar var, ülkemizin uzaya astronot gönderebilecek seviyede bir teknoloji ve bilim ülkesi olduğu şu günlerde yabancı ülkelerden kaynaklanan akaryakıt zamları için devleti kötülemek utanılacak bir şeydir.
    Diğer yorumlardan:

Kafamıza suriye gibi ukrayna gibi bomba yağmıyor evimizden işimize gidiyoruz çok şükür iyi kötü tenceremiz kaynıyor şükredin kafana bomba yemek mi istersin kuru ekmek soğan mı adamlar bizi topraklarımızı kafaya takmış beyler yarın Allah göstermesin toprak giderse araba sürecek yerde bulamayız oyun üstüne oyun kuruyorlar...

Çok şükür, devletimiz hem iç hem de dış güçler ile savaşırken bu zamlar gerekli. Ayrıca tüm yollar araba, kafeler insan dolu. Çok kısa sürede 50 lira olmalı....

İsterse 100 tl olsun bizi bölemezler...vatan bayrak ezan sevgimizi 2 tl zam için satacak değiliz...gerekirse araba kullanmayız ama bu ülkeyi yedirmeyiz !

Hatay'dan yazıyorum. portakal, mandalinalar ağaçlardan yerlere dökülüyor, toplanmıyor çünkü burda para etmiyor. ama ic bölgelerde büyük para orda da insanlarin çoğu belki de alamıyor.
    reis adam trol değil ama trollemiş

5.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    reis adam trol değil ama trollemiş
    Bu adam bu işi tek başına yapmışsa kutlarım walla
    Bi daha böyle bi haberle tuvalete bile gitmem.
    Anasını satayım
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

6.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Bu adam bu işi tek başına yapmışsa kutlarım walla
    Bi daha böyle bi haberle tuvalete bile gitmem.
    Anasını satayım
    abi bende depoda az bi boşluk var doldurayım diyorum aslında arabadan inmeden ödeme diye bi seçenek var ama henuz o işe hiç konsantre olamadım bilen varsa aydınlatsın bi zahmet

inip de riske girmeye gerek yok bence

7.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    abi bende depoda az bi boşluk var doldurayım diyorum aslında arabadan inmeden ödeme diye bi seçenek var ama henuz o işe hiç konsantre olamadım bilen varsa aydınlatsın bi zahmet

inip de riske girmeye gerek yok bence
    Arkadan kaktırırlar diye mi korkuyon. Bişi olmuyor. Sadece pompanın ucu girinceye kadar canın acır sonra yağ gibi kayıyor petrol ile pompa. Hatta sonra bağımlılık yapıyor kaktırmadan verince zevk almıyon.

8. Biz de bugün teslim aldık arabayı. 2007 model Toyota Corolla 1,6 hb. Üç kapı 4 çamurluk değişmiş kaskodan. Tavan kaput orjinal 170 bin km de borç dert 335 bine aldık oğlana. Benzinde 3,5 attırıp yakıyormuş.

Sayfa 363/1002 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •