Sayfa 364/880 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon
Arama sonucu : 7040 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. sn balıkadam BES lerindeki fonlarını sakın onlara bırakma bence
    ben hep kendim yaptım. 2 yıl önce altın emeklilik ve döviz odaklı fon yaptım memnunum
     Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Bu yazdıklarınızı bizler sınırlı imkanlarla ulaşabiliyoruz da koskoca fon yöneticileri nasıl böyle aptalca şeyler yapıyorlar anlamıyorum.

Benim bireysel emekliliğim var ama bir ay öncesine kadar hiç kontrol etmiyordum nasıl olsa en az enflasyon kadar kazandırıyordur diye düşünüyordum. Geçen ay baktım ki benim portföyü iki ayrı fona bölmüşler. Birinin yıllık getirisi %6 diğerinin %2. Hemen değişiklik için müracat ettim. Tamamını altın fonuna geçireceğim nasip olursa.

Yani demek istediğim bu fon yöneticileri kendilerinin sahip olmadığı çok fazla para yönetiyor ama bir b.k tan anladıkları yok.

Ama anlamadığım nokta hadi onlar bir b.ktan anlamıyorlar peki geri kalan bir sürü büyük yatırımcı da mı bu şirketi görmüyor.
    Sonradan piyasaların genel durumu ve vesbe gibi birçok şirketin ederinin çok altında işlem gördüğü aklıma geliyor ve olanları az da olsa anlayabiliyorum.

2. Sakinim .. elimde butceme gore iiyi bir Miktar var .. amacim emeklilik Fonu Yapmak ,, dolayisiyla istedigimm temettu yu aldikca fiyatin Cok da onemi yok .. Ama bilanco sonrasi Abuk bir sonuc Gormezsem bu fiyatlardan eklemeye de devam ederim ...simdilik mola bilancoya kadar ... tum ortaklara selamlar .

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. En alt 6 kademede (10.60-10.66)
    200 bin lot işlem görmüş.
    Belkide hissenin yukarı çıkmasına engel olanlarda bunlardı
    Kimbilir???

4. Gunluk 5 -6 Milyon liralik islem bahsettigimiz ..150 000 Adet bir fon icin 300 bin dolar ediyor ,,, bunlar bence komik rakamlar.. fonlar Vs icin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Arkadaşlar zor zamanlardan geçiliyor. Sadece bu hisse değil bir çok sağlam hisse çok acaip noktalarda. Trkcm, anacm, cimsa gibi büyük ve karşı hisseler de bunun gibi hatta daha düşük f/k pd/dd lerden fiyatlanıyor.

Ben 1 yıl bekledikten sonra iyi fiyattan (biraz şans biraz zamanlama) satmıştım (daha önce yazmıştım) bu fiyat aralığından yine alıcam. Sadece bunu değil kademeli olarak diğer yazdıklarımı da alıyorum amma ve lakin bir yandan da piyasayla inatlaşma, sakin ol diye kendimi uyarıyorum.

Dikkatli olun gaza gelmeyin. Yapabiliyorsanız alın bekleyin. Bir de ekranı ve burayı sürekli takip etmeyin.

Burda mesela bu kadar yorum yazı olmazdı bu aralar çok kalabalık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Yumurtaların hepsini aynı sepete koymamanın ödülünü bugün aldım. Biri %10 diğeri %6 yaptı. Vesbe ise 1500 puan yükselen piyasada %-1. Eğer bütün portföyü vesbe yapsaydım kafayı yerdim bugün.

7. adam yılbaşında kamışı yağlamış. tatilden döner dönmez s..

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 364/880 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •