Sayfa 364/606 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464 ... SonSon
Arama sonucu : 4842 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. Her hisse düşer çıkar önemli olan zamanlamadır en tepe ve dipten olayını yakalamak mümkün degil olsada şansa olur 6 x rakamlı hissede destekli çıksa idi o kadar inmezdi ama o hissede en az bunun kadar degerli ve yakın gelecekte 4 haneleri rakamları görecektir yüksek bedelsiz açıkllayacak bir şirket daha olursa bunlarda 4 haneleri görür yada ilk açıklayan jant olur kim bilir hayırlısı

2. Jantsa sat.401tl.fiyatı

3.  Alıntı Originally Posted by Tiger41 Yazıyı Oku
    Jantsa sat.401tl.fiyatı
    Öneri mi acaba?
    YAZDIKLARIM SPK KURALLARI GEREĞİNCE AL-SAT-TUT ÖNERİSİ TAŞIMAMAKTADIR...

4. Ne oldu da 40'tan 400'e fırladı bu?
    Hani altın bulsa o da bir yere kadar?

spek ya da tahtacı götürüyor denmiyor da kar ve bilanço satın alınıyor deniyor
    neyse götürsün kazansın ky kesinlikle gözüm yok...
    ama en azından kendinden emin olmamalı insan ya da hissesinden...
    kesinlikle ytd...

6.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Var 1 hayalimiz. Şükürler olsun. Kazançtan dağıtmak hem malı, hem ömrü uzatırmış arkadaşlar.

Kesinlikle YTD.
    Buna kısaca Zekat deriz. .😅😅👍👍

Zekat gerçekten de mali artırıyor. .bol dua da aldırıyor. .böylece ömür de uzuyor. .herkese tavsiye ederim..

28,5 larda vedalaştığım bir daha uğramam diyip almadığım kağıt iyi yerlere gelmiş sonunda. gerçi anormal değerlenmiş ama yinede elinde tutabilen olup değerlendirenlere hayırlı olsun. yüzlü fiyatlara geleceğini tahmin etmiştim kendi açımdan ama adamı hasta eden bir yapısı vardı hissenin daha önce.

8.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Türkçesi şu :x hissesi 289 fk da bugün ama bu 36 fk. Sürdürülebilir kar olduğu sürece korkmam. Lakin kısa denilebilir bir sürede hisse yüzdesel bazda 100 de 100 e yakın çıkıyor ise kendimce küçük kar realizesi de gayet hoştur. Pandemi öncesi 6 x e yükselen hisselerim 1 haftada 4x e düşmüştü. Ben kendimce her zaman riski severim. Araştırma da önemli. Yaptıkları ile herkes kendi riskini alır. Ben öğretmenlikte buradan yaptığım birikimi 150 yılda yapardım herhalde.

Kesinlikle YTD.
    Hemen hemen senin durumundayım dostum..yalnız ben asgari ücretliyim. .😅😅 bu gün kazandigim 2 yıllık maaşıma eşit..borsada kazanamayan KY ya şaşırıyorum. ..kaliteli hisselerde kayıp etmek imkansız gibi bir şey. .

Sayfa 364/606 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •