Sayfa 364/1001 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: Viop XXXVII

1. Bir sonraki PPK 16 Aralık Perşembe.

Yerimiz iyice azaldı dedi TCMB Başkanı.

Muhtemelen faizi indirmeyecek ve ertesi gün görevden alınacak diye tahmin ediyorum. Ertesi hafta kurlar çıldırınca, son hafta birileri satar sonra.

Faizi indirir ise senaryo iptal olur.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Bu ekonomik modelin başarısı için 20 yıl tek parti otoriter diktasına ihtiyaç var..
    Böyle bir plan yapıldıysa seçim meçim olmaz.
    Amma biri bir gece rüyasında gördü
    Onun romantizimine kapılıp ben bunu 6 ayda başarırım dediyse baharda bu rüyadan kabusla uyanır.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3. Dün TV'de gazeteci yeni politikayı arkadaşı olan yeni bakandan sohbet sırasında öğrenmiş ama sır olduğu için söyleyemezmiş. Çıkışta bize söyle dediler kabul etmedi.

Bakandan öğrendiğine göre rahatlama Haziran ve Temmuz ayından itibaren başlayacakmış. Turizm de katkıda bulunacakmış.

O yüzden Kasım 2022'den önce seçim zor.

Bugünkü RTE konuşmalarından Kılıçdaroğlu'nu rakip olarak görmek istediği anlaşılıyor, Kılıçdaroğlu'nu adaylık açıklamaya zorluyor. Adayım derse Kasım'da seçim olabilir.

4. Bir bitcoin çılgınlığı gidiyor... Aklı olan bulaşmaz... Vadelide dolarda fırsat bitmiyor.. Riski çok az... En önemlisi kontrol bizde.. Tamamen yasal... Coinlerin ne olduğu belli değil, 7/24 psikolojk savaşta cabası
    Dolar yada endeks vadelide işini biliyorsan coin harbiden gereksiz birşey

T782H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Dün TV'de gazeteci yeni politikayı arkadaşı olan yeni bakandan sohbet sırasında öğrenmiş ama sır olduğu için söyleyemezmiş. Çıkışta bize söyle dediler kabul etmedi.

Bakandan öğrendiğine göre rahatlama Haziran ve Temmuz ayından itibaren başlayacakmış. Turizm de katkıda bulunacakmış.

O yüzden Kasım 2022'den önce seçim zor.

Bugünkü RTE konuşmalarından Kılıçdaroğlu'nu rakip olarak görmek istediği anlaşılıyor, Kılıçdaroğlu'nu adaylık açıklamaya zorluyor. Adayım derse Kasım'da seçim olabilir.
    Tabi Kilicdaroglunu istiyor abi. Yenebilecegi tek adam o cunku İktidar gudumlu bir anket firmasi var. Son Kasim anketi.
    Cumhurbaskani İmamogluna ve Yavasa karsi ayni oy oranini aliyor. 41.3
    İmamoglu 34, Yavas 39 iste geri kalanlari kararsiz.

Ama Cumhurbaskani karsisina Kilicdaroglunu alinca birden oyu 35.4 e dusuyor. Kemal Bey 33.9. Kararsizlar birden yuzde 30 un uzerine cikiyor falan. KK salliyor masayi adeta

Kilicdaroglunun hiyarim var diyene tuz alip kosmamasi lazim. Adayligi kazanmasi neredeyse garanti olan kisiye birakmali.

Ote yandan ekonomi falan hikaye. Duzelen hicbirsey olmaz. Tek amac KK yi karsiya almak.

6.  Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    Katılıyorum .
    Abbasın gidişiyle beraber BİST şahlanır artık.
    Bu dediğiniz pıst100 yabancının elindeyken öyle olurdu ,
    2019 da 30 milyar dolar çıkan parayı kim karşıladıysa mal onlarda ,
    onlar malı onlara satanlara yeniden satarsa dediğiniz olur yoksa vakti saati geldiğinde bu konularla ilgili çok hikayeler duyacağız.Ben duyduğum çok hikaye var ispatlanmadığı sürece hikaye olarak kalıyor.
    İspatlandığı an kayıtlara geçer.

7. Son dönemde Kılıçdaroğlu adaylığa sıkı asılıyor. Ankara-İstanbul yürüdü terledi, saray yerine ufak mutfakda çalışma yapıyor yani bana göre adaylık hak ediyor. Adam eskiden subhaneke filan bilmiyordu, şimdi ayet hadis okumadan konuşma tamamlamıyor. Ben buraya kendi tırnaklarımla geldim der başkan olunca rahat çalışır. Bu şekilde gider ise ben ona oy verebilirim.

Diğerleri bana göre çok balon. Internette yazılana göre Mersin mitingine diğerleri destek vememiş meydan tam dolmamış.

8. Serkan Ünal
    @degeryatirim
    ·
    7s
    Kamu bankalarından düşük faizle kredi alıp yatırım yapanlar negatif faizle zengin olurken, onları finanse eden Türk yatırımcısı ciddi zarara uğruyor. Devletine güvenenlerden uyanıklara servet transferi yapan bir düzene sahibiz.

Sayfa 364/1001 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •