Onemli Gunler Banner
Sayfa 366/540 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by ERD0805 Yazıyı Oku
    ben hayal satmayıyorum arkadaşım bunlar benim hayallerim almak isteyenede bişey diyemem.hayallerimiz ayrıca yoksa neden borsadayız acaba, bi sorun kendinize.tamam haklısın bazı gerçekler var bişey diyemem.oma sonuçta yatırım yaptığımız şirket borsanın en şirketlerinden birtanesi bedelsiz desen var temettü desen var. Büyüme desen var. Ihracat desen çok iyi. Daha ne diyelim şirketimize bundan iyisi şamda kayısı başka dicek bişey yok.
    İçeriden haberin varmış gibi anlaşılıyor. Ben bu şirkette çalışıyorum. Doğrudur şirket emin adımlarla ilerliyor ancak anlattıkların çok uçuk

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by alaattin keykubat Yazıyı Oku
    peki sana bir soru 12 aylık bilançoda 120 milyon kar geldi diyelim fk 4 e düştü yabancı mal satıyor diyelim sence hisse yukarımı gider yabancı satacak diye aşagımı gelir.
    Bence bu hissede yabancı yok.14,5 dan yabancıya blok satış yaptık dediler ama hangi fon aldı söylemediler,Yatırımcı temsilcisinei defalarca aramama rağmen cevap alamadım.Sonunda hisselerin patron denetiminde olduğu kanısına vardım.Dolayısıyle yabancı satışına falan inanmıyorum.Hisse borsanın sayılı hisselerinden biri ,kar ediyor ,büyüyor,yatırım yapıyor,karını temettü vererek paylaşıyor ve bu nedenle uluse deyim.Şimdi hisseyi patron alıyor,zaten açıklamada yaptılar.Daha öncede yazdım ,temettü gelirinden de yararlanmak için hisseleri elden çıkarma yerine topluyor görünümü var.Hissenin güzel bilanço etkisiyle düşme ihtimali çok zayıf.Ancak yeterli karı gören patron hisselerini borsada satabilir.Bu durumun hukuksal olmayan bir yanı yok.sizde olsanız satarsınız.Bence hissede yabancı olsa da altın yumurtlayan tavuğu satmaz.Satsa bile alıcısı çok olacağından yükselen bir hisse grafiği izlemek şaşırtıcı olmaz.Benzer örnekler yaşadık ,egen,kron...gibi.YTD

3.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Son dakika alımı yapmasını bekliyorum.şu an fiyat 9,98.Hisseyi büyük bir ihtimalle 10 tl nin hatırı sayılır üzerinde kapatacaktır.Güven tazelemesi için başka yolu yok spec efendinin.Yükselişi destekleyen mum simgesi oluşturmalı.çekiç formasyonu
    10,1 kapattı,çekicin sapı küçük kalmış,yarında hareketin yönü, seans içinde geri çekilme olsa bile yukarı olacağı beklentisi ağır basıyor.

4. hadi bakalım bugun ne yapacak. bollinger üst bandı 10.15. geçecekmi bu seviyerledi mi kapatacak. 2 haftadır güzel performans sergiliyor. helal olsun

5.  Alıntı Originally Posted by deligibix Yazıyı Oku
    hadi bakalım bugun ne yapacak. bollinger üst bandı 10.15. geçecekmi bu seviyerledi mi kapatacak. 2 haftadır güzel performans sergiliyor. helal olsun
    Altıncı his 10,25 kapatmasını bekliyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Altıncı his 10,25 kapatmasını bekliyorum.
    ınşallah ustat zaten açılışta bi yukarı btün hisseleri topluyor sonra gün boyu takılmaca sonrada kapanışa yarım saat kala bas gaza tekrardan bütün malları topla.dediğiniz gebi s anırım temettuye kadar 11,50 12 tl görcek. sonrada bılançoda 14 tl görülebilir. kytd yaa sabir.

7. Teknik olarak 1014 üstü 3 kapanış yaparsa yeni zirve beklerim

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 1. Kapanış ok kaldı 2 kapanış

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 366/540 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •