Sayfa 368/1043 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468868 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Hayırlı sabahlar Hocam. EREĞLİ stop yapmadım bekliyorum. Bilişim hisselerinden öne çıkan varmı? Herkese hayirli ve bereketli bir gün diliyorum.
    Hocam Ereglı çok düştü kenarda bıraktığımız nakitle maliyet düşürdüm yeni bir çalışma mümkün mü? Diğer çelik sektöründe faaliyet gösteren hisselerde budenli düşüş yaşanmadı. Umarım geri alım programı en kısa zamanda devreye alırlar. Allah hayırlısını nasip etsin inşallah.
    Şimdiden tüm inananların Kurban Bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum.

2. Merhabalar, bist 3.5 günde 75 puan düştü. Eskiden en az 3000 veya 4000 puan düşerdi. Bist yönetimi sayesinde kuvvetli dususlerden kurtulduk

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Celik hocam bizim meşhur çamiş a biraz alım geldi . Karton ve pagyo ise iyi düştü. Bunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Birde ağustos hisse yarışmasına liste bekliyoruz ...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Hocam merhaba yorumları inceledim sağ olun usanmadan sıkılmadan cevap vermişsiniz bu vesile ile ben de bir fikir almak isterim.Elimde uzun süredir petkm var şükür az da olsa kazandırdı ama zamana vurursak bircok kağıt uçtu bu pek bir sey kazandırmadı. İleriye dönük fikrinizi merak ediyorum petkm ile ilgili.Bir de vkgyo ile ilgili düşüncelerinizi merak ediyorum.Teşekkürler iyi bayramlar.

5.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Hocam Ereglı çok düştü kenarda bıraktığımız nakitle maliyet düşürdüm yeni bir çalışma mümkün mü? Diğer çelik sektöründe faaliyet gösteren hisselerde budenli düşüş yaşanmadı. Umarım geri alım programı en kısa zamanda devreye alırlar. Allah hayırlısını nasip etsin inşallah.
    Şimdiden tüm inananların Kurban Bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum.
    Bende büyük umutla girdim Ereğli ama açıkçası pişman edecek gibi duruyor.. Sağlam hisseye yatırım yapmamak lazımmış
    Umarim kafayı kaldırır kısa sürede

6.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    bende hiç bir hissemde stop olmadım tam tersine mal almaya devam ettim bazı hisselerde kar satışı yaptım ama portföyümde değişiklik yok eregl cok abarttı cıkışıda aynı hızda olcağından şüpem yok

7. Arkadaşlar kurban bayramınız mubarek olsun cümleten

8. Amin Çelik Hocam, sizin ve diğer herkesin bayramı mübarek olsun...

Sayfa 368/1043 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •