Sayfa 371/964 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Bunlar boyle iste toplasip toplasip geliyolar bi gun batikadam diger gun volbos ixir mixir siber dr bunlar ayni fabrikanin civatalari. Al birini vur otekine

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 1. Saydaki yorum2 ismiyle neler neler yazmışsın maşallah şimdi neler neler yazıyon bir gün çarpılırsan bak bugünlerin etkisiyledir...
    Seni burda adam yerine koyanlar var... Sen yazmakta özgürsen bende özgürüm

Alıntı Originally Posted by selamunaleykum Yazıyı Oku
    Siber de gelmis

3. İduz bunu tanıyosan değil mi... Kim bu kişi!!! Bilmeyen KY bilgilensin bahamında...
    Seni adam yerine koyup inanlara gelsin bu yorumun!!!

Topiğin ilk saysasında bunları son sayfasında neler yaz.... Nabza göre şerbete devam!!!
     Alıntı Originally Posted by yorum2 Yazıyı Oku
    ben gördüğümü söylerim arkadaş
    bi oluşum çıkmış
    ifa davası açmış tamam haklarını arıyorlar
    akabinde genel kurul talebinde bulunuyorlar, buna da tamam be kardeşim
    duyduğuma göre FESİH davası açacaklarmış birde bu şirkete
    bu en son FESİH davası ne be kardeşim? ne bu? haraç meraç sattıracaklar şirketi. peki fesihi kazandınız? bütün mallar satılsa , e bu para ile borçlar ödenecek...Geriye ne kalır? bizim gibi küçük yatırımcıya? bu KENDİ AYAĞINIZA KURŞUN SIKMAK OLMAZ MI?

4. zararda olan küçük yatırımcının üzerinden ekmek yemeyi ne çok seversiniz!!!

5. Drtusss olmus siber

Çağrı olayı da bitti bu s.s. neden hala hisseyi baskılıyor yorumu olan varmı. Hisse toplama gibi bir niyeti de yok almak isteyene hisse bile veriyor.

7. Sayın yönetim doktor yalan yanlış yazıyordu. Hatta yazdı ve sanırım gitti. Yakında yeni isimle gelir. Mümkünse bu duruma izin vermemenizi rica ediyorum. Arkadaşlar fesihte yokum ama bende bu durumu destekliyorum. Sayın frecell1998 arkadaşa çok tesekkür ediyorum.

8. Ve şunu ilave edeyim arkana umutsarı beyi almaya çalışıyorsun ama yemezler. Umut bey karakterli bir insandır. Sizin gibi yatırımcı düşmanı değil. Bana foxhunter derler ham yaparım adamı. Neyin ne olduğunun farkındayız. Burda sen hem hisseyi itibarsızlaştırmak için elinden geleni yap hemde Umut beyi bu işe katmaya çalış. Biliyorumki bir çok ky zaten Umut beyle görüşmüş ve tanışmıştır.Meseleri başka yere çekmeyelim lütfen yoksa az önce yasaklattırdığın insanlar gibi benide yasaklarlar. Ben terbiyemle yazayımda sende anla.

Sayfa 371/964 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •