Onemli Gunler Banner
Sayfa 373/852 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Yıllardır aynı yazılar..Daha toplayamadı-baskı var iyi şeyler yakındır-burada olumsuz yorumlar yapılıyorsa doğru yerdeyim vs..ky nin kendini avutma yolları

2.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Yıllardır aynı yazılar..Daha toplayamadı-baskı var iyi şeyler yakındır-burada olumsuz yorumlar yapılıyorsa doğru yerdeyim vs..ky nin kendini avutma yolları
    Valla sn lalezar..ben almanya da yasiyorum burada mevduat faizleri yillik %0.1 fln..bir almana sana 1 ayda %60 kazandirdim desen altini bile temizler..biraz da boyle baksin ky..kendini avutmasina gerek yok

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Sevgili dostum Almanya’da asgari saat ücreti 12 Euro oluyor istersen hiç Almanya örneğini verme adamlar panzeri de 700 milyar Euro dağıttılar kredi değil ha yanlış anlama hibe.O yüzden sen o Almanyalılara söyle para mara sıkıntımız var demesinler

4.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Sevgili dostum Almanya’da asgari saat ücreti 12 Euro oluyor istersen hiç Almanya örneÄŸini verme adamlar panzeri de 700 milyar Euro dağıttılar kredi deÄŸil ha yanlış anlama hibe.O yüzden sen o Almanyalılara söyle para mara sıkıntımız var demesinler
    Orasi oyle ..ben sadece finansal varlik getirilerinden bahsediyorum..hedge fonlar da oyle mesela..birakin ayligi yilda %60 getirsen dolar bazinda diyelim..cok ciddi bonus alirsin..onlar da absolut getiriyi baz alirlar mesela yillik %15 dolar bazinda gibi..bu iste mutlak mutluluk yoktur tabi mutluluk insanin icindedir..cok takilmayin bence bugunleri arariz sonra

5. Herşeyin başı sağlık gerisi boş yalan dünya kime ne kalıyor ki..inan kapıt öyle toplu ki adam istede önümüzdeki süreçte kentİ bile ikiye katlar

6.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Herşeyin başı sağlık gerisi boş yalan dünya kime ne kalıyor ki..inan kapıt öyle toplu ki adam istede önümüzdeki süreçte kentİ bile ikiye katlar
    Insallah diyelim..ne kentmis..kotuluklerin anasi..sn kasvet e sepet yapin dedigimde yapsaydi simdi koseydi ama gene mutsuzdu muhtemelen

Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Insallah diyelim..ne kentmis..kotuluklerin anasi..sn kasvet e sepet yapin dedigimde yapsaydi simdi koseydi ama gene mutsuzdu muhtemelen

Hepsinden bende vardı ben ona takmadım.

Bizim şirket diğerleri olan 3 şirket hariç iyilerden.

Defter değeri,borç,kar bundada güzel lakin gaz yok.

Birde unutmas enflasyon resmi %12 gayri olarakta %50

Araba ve konut da bu düşük faiz yani bankaların görev zararları yüzünden kısa zamanda %40 ve üzeri şişirildi.

YTD.

Dünyada para bol faiz yok.

Neredeyse tüm ülkeler bu durumda avantaj sağlarken bizlerin yani TÜRKİYE min borcu arttı.Faizleri dolar olarak arttı cds lerimiz uzun zamandır düşmez oldu.

Boşa geçirdiğimiz yıllar var.

Baktı spek benzeri manipilatörler yabancının olmadığı kağıtlarda uçuk kaçık rakamlara hisseleri çıkardılar.

Bastıklarında da uzun bir süre bu hisselere bulaşılmaz taki bir önceki aylık diplerine Yüzde %10 kadar yaklaşıncaya kadar.

Dünyada bu zamanda sıralamada geriliyen tek ülke olma ihtimalimizde var.

Birde her 3 yılda yeni zirveler yapardı borsa buda 5 cent yani 350 bin endeksler olmalıydı.

Oysa bizler 2 centi geçemiyoruz.

Abd dow ise 2008 de 7 binlerden geldiğ yer ortada hemde dolar bazlı.

YTd.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

8.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Herşeyin başı sağlık gerisi boş yalan dünya kime ne kalıyor ki..inan kapıt öyle toplu ki adam istede önümüzdeki süreçte kentİ bile ikiye katlar
    İşte bu noktada acaba gerçekten düşündüğümüz kadar toplu mu değil acaba sorusu geliyor aklıma

Sayfa 373/852 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •